farukhoca kullanıcısının son içeriği

1. F

Yardım Garantiye Sokmamak İçin Saçma Sebepler

Aynı durum bende de oldu. ekran sorunu icin kasada ki cizigi bahane ederek garanti dısına cıakrdılar. kesinlikle delta servisi tavsiye etmiyorum
  2. F

Çözüldü Mi 5 cihazımı delta servise gönderdim

Arkadaşlar garanti olarak kesinlikle delta servisi tercih etmeyiniz. Panel yanığı için gönderdiğim cihazı kasada çizik var diye garanti dışı bıraktılar. 650 tl istediler.
  3. F

Verdiğiniz adreste cihazım kayıtlı görünmüyor.
  4. F

Süreç nasıl işleyecek bilgi verir misiniz?
  5. F

Yardım Mi 5 telefonumun ekraninda leke

Teşekkurederim.Evet garantim devam ediyor.Delta servis garantili telefonum. Ama kullanacak telefonum yok. Ekrana yayilacak mi bu leke ?
  6. F

Yardım Mi 5 telefonumun ekraninda leke

Miui 10 güncellemesini yapınca ekranda leke oluştu. Ne yapabilirim bilgisi olan var mi?
  7. F

Yardım mi 5 telefonuma hard reset yaptım wifi bağlanmıyor

evet mi hesabımı sordugu ekran 1538748975 Teşekkürederim mi şifrenin soruldugu yerden kopyalayarak bağlanabildim
  8. F

Yardım mi 5 telefonuma hard reset yaptım wifi bağlanmıyor

hard reset sonrası wifi ye baglanmaya calısıyor telefon baglantıyı seciyorum sifre kısmında klavye gelmiyor ne yapabilirim ?
  9. F

Ana Başlık Xiaomi Cihazlarda Yaşanan IMEI Numaralarının Kayıt Dışı Gözükme Problemi

iade icin ne yapmam gerekiyor arkadaslar bilgi verir misiniz
  10. F

Ana Başlık Xiaomi Cihazlarda Yaşanan IMEI Numaralarının Kayıt Dışı Gözükme Problemi

gitti gidiyora yazdim iade edin sorun olursa bizimle iletisime gecin yazdilar
  11. F

aynen benimkinde de oyle yaziyor.kayitdisi oldugu tespit edilmis
  12. F

hepimiz iade edelim arkadaslar. kandirdilar bizi satarken imei kaydi yapilmistir yazmiyor muydu.
Üst Alt