f.karslioglu kullanıcısının son içeriği

1. F

Yardım Mi 13T pro sorunuyla geldi

Merhaba. Oğluma S22 aldık. Evin belli yerlerinde Wifi çekmiyor. Aynı yerde tablet, bilgisayar veya benim telefonum (11T Pro) gayet sorunsuz çekmekte. 2107113SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. F

Tema Kilit ekranı değiştirme

Kilit ekranını hazırladığım dosyanın içindeki resimler olsun istiyorum. Resimleri seçiyorum. Ancak reklamlı kilit ekranını getiriyor sistem. Reklamlı uygulamayı kaldırdığımda bu sefer tema neyse kilit ekranı da o temaya ait bir olan kilit ekranı oluyor. En iyisi olarak gelen 2. resmi sectigim...
  3. F

Soru Wireless Android Auto

Teşekkürler Adem Bey. Buradan link atabiliyor musunuz? Yoksa özelden atabilir misiniz aldığınız ürünün linkini? 2107113SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. F

Soru Wireless Android Auto

11T Pro kullanıyorum. Wireless Android Auto özelliği gelir mi? Samsung 'da bu destek var diye biliyorum. Bu özelliği aktif etmek için ne yapabilirim? 2107113SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. F

AndroidAuto Donma ve titreme sorunu

Bu konuyu yabancı sitelerden de takip ediyorum ama bir sonuç yok maalesef. Ekran görüntüsünü de gönderiyorum. Ancak telefonda USB bağlantı seçeneklerinde Android Auto tekrar tıklayınca sistem tekrar kendini yüklüyor ve normal hâle geliyor. 2107113SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. F

Tavsiye Mi11tpro tavsiye edermisiniz ?

Isınma problemi hiç yaşamadım. Ama son iki aydır gelen güncellemeler telefonu kararsız yaptı. Özellikle benim için çok önemli Android Auto programı artık düzgün çalışmıyor maalesef. Üstelik firma çözüm de aramıyor. Kamerası barkod okumuyor. 3 sene önce alınan Samsung en düşük modeli bile bu işi...
  7. F

Yardım Barkod okuma

Bu arada 11T Pro kullanıyorum 2107113SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. F

Xiaomi 11T Pro 2107113SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. F

Yardım Barkod okuma

Merhaba. Kamerada ayarlar seçeneğinde karekod algılayıcı açık olmasına rağmen hiçbir barkod okumuyor. Araçlar menüsünden tarayıcıyı çalıştırıyorum ya çalışmıyor ya da yanlış ve eksik okuyor. Çözümü olan var mı? 2107113SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. F

Merhaba. Skoda Octavia 2019 model araba kullanıyorum. Son bir ayda Android Auto da özellikle Google MAPS donma sorunu yaşıyorum. Güç düğmesine basınca kendine geliyor ama tekrar donuyor. Defalarca güç düğmesine basmak durumunda kalıyorum. Arama geldiğinde ekran titriyor. Kablo değiştirdim çare...
Üst Alt