essedullah_01 kullanıcısının son içeriği

1. E

Çözüldü Telefonun hızlı şarj özelliğinin çalışmaması

Hocam telefon 15 gündür serviste gözünüzü seveyim yapmayın böyle 1533917528 Tabi yazılım uygulama 15 gün sürüyorsa birşey diyemem
  2. E

Çözüldü Telefonun hızlı şarj özelliğinin çalışmaması

Merhabalar şuan servisiniz de bulunmakta olan Xiaomi mi 6 cihazımın servis süresi çok uzadı acaba konu hakkında bilgi verebilir misiniz. Cihazdaki arızalar; 1. 1 saatte şarj olması gereken telefon 5:30 saatte şarj oluyor. 2. Pc ye bağlandığım zaman sadece şarj modunda çalışıyor, USB...
  3. E

Yardım Xiaomi mi 6 hızlı şarj ve USB tethering sorunu.

Teşekkür ederim hocam. Bu bahsettiğim sorunlara bir türlü çözüm bulamadım sizin düşünceniz nedir
  4. E

Global beta MIUI 10 yüklü garanti için bir problem olurmu accaba
  5. E

Sağ olun hocam yardımınız için çok teşekkür ederim
  6. E

Aldıktan ne kadar süre sonra değişim talep ettiğiniz hocam
  7. E

Değişimi nasıl yaptınız hocam ben migros'tan aldım ne yapmam gerekli değişim için 4 gündür kullaniyorum
  8. E

Hocam USB tethering hiçbir şekilde aktif olmuyor yani aktifleştiremiyorum. Evet prizde sarj ediyorum hatta evdeki bütün prizleri denedim.
  9. E

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. Migros'tan Xiaomi mi 6'nın 128 GB olanını aldim. Eve geldim wifi üzerinden bütün Güncellemeleri yaptım. Ama aldığım günden beri hızlı şarj çalışmıyor şarja taktığım zaman 4.30 saat gibi bir süre gösteriyor ve hemen hemen 4 buçuk 5 saatte şarj...
Üst Alt