Yardım Xiaomi mi 6 hızlı şarj ve USB tethering sorunu.

essedullah_01

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
2
Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. Migros'tan Xiaomi mi 6'nın 128 GB olanını aldim. Eve geldim wifi üzerinden bütün Güncellemeleri yaptım. Ama aldığım günden beri hızlı şarj çalışmıyor şarja taktığım zaman 4.30 saat gibi bir süre gösteriyor ve hemen hemen 4 buçuk 5 saatte şarj ediyor. 2. Sorunum ise USB tethering geliştirici modunu ve USB hata ayıklama modunu açmama rağmen hiçbir şekilde çalışmıyor. Acaba yazılımsal Bir problem mi var yoksa donanımsal bir problem mi. Lütfen yardım edin. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bartuzen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bartu
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
12
1 - Cihazı prizden mi şarj ediyorsun?
2 - Çalışmıyor derken daha fazla açmalısın. Açılmıyor mu, açılıp kapanıyor mu, açık olmasına rağmen uygulama açık mı görmüyor, son seçenekse hangi uygulama?

Oyla:

essedullah_01

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
2
Hocam USB tethering hiçbir şekilde aktif olmuyor yani aktifleştiremiyorum. Evet prizde sarj ediyorum hatta evdeki bütün prizleri denedim.

Oyla:

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Hocam USB tethering hiçbir şekilde aktif olmuyor yani aktifleştiremiyorum. Evet prizde sarj ediyorum hatta evdeki bütün prizleri denedim.
Aldığım ilk mi6 da böyle çıkmıştı. Hızlı şarj çalışmıyordu. Şarj soketinden oluyor bu durum. Ben değişim yapmıştım.

Oyla:

essedullah_01

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
2
Aldığım ilk mi6 da böyle çıkmıştı. Hızlı şarj çalışmıyordu. Şarj soketinden oluyor bu durum. Ben değişim yapmıştım.
Değişimi nasıl yaptınız hocam ben migros'tan aldım ne yapmam gerekli değişim için 4 gündür kullaniyorum

Oyla:

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Değişimi nasıl yaptınız hocam ben migros'tan aldım ne yapmam gerekli değişim için 4 gündür kullaniyorum
Ben cepporttan almıştım. Aradım hemen gönderin ya para iadesi yapalım ya da değiştirelim dediler sağolsunlar. Ben de değişim istiyorum dedim. Migrosta nasıl olur bilemem.

Oyla:

essedullah_01

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
2
Ben cepporttan almıştım. Aradım hemen gönderin ya para iadesi yapalım ya da değiştirelim dediler sağolsunlar. Ben de değişim istiyorum dedim. Migrosta nasıl olur bilemem.
Aldıktan ne kadar süre sonra değişim talep ettiğiniz hocam

Oyla:
Üst Alt