eryilmazemre kullanıcısının son içeriği

1. eryilmazemre

Soru Dirençsiz imei atılmış redmi note 11 pro 4G vivaya format atarsam nvdataya düşer mi?

Yurtdışı redmi note 11 pro 4G viva kullanıyorum dirençsiz imei atılmış format atarsam nvdataya düşer mi?
  2. eryilmazemre

Soru Redmi note 11 pro viva MIUI 14'te imei atılabiliyor mu?

Selamün Aleyküm hasan bey bu işlem uzaktan ne kadar sürer
  3. eryilmazemre

Benim telefona imei atılmış şu anda 13.0.11.0 android 11 kurulu ben buna fastboottan MIUI 14 kurup sonra programla imei atsam olur mu yani? 1697448411 Ve diyelim ki yaptık MIUI 14 üzerinde güvenlik güncelleştirmeleri almaya devam edecek bunları yapsak imei uçar mı
  4. eryilmazemre

Yurtdışı redmi note 11 pro vivaya MIUI 14 sürümünde imei atılabiliyor mu? Yani yurtdışı imei atılmış redmi note 11 pro ya MIUI 14 kurulup imei atılabiliyor mu? MIUI 14 te imei yer mi atılırsa?
  5. eryilmazemre

Soru Yurtdışı redmi note 11 pro 4G

Telefon hard brick olmuştu hard brick olduğunda orjinal imeileri vardı ve şebeke çekiyordu telefoncuya götürdük rom atıp açsın diye ama hem rom atmış hem imei atmış ve direnç işlemi yapılmadı telefona
  6. eryilmazemre

İmei atıldıktan sonra güncelleme yaptım ama güncelleme paketi seç ile yaptım nv data corrupt hatası aldım telefon açılmadı acaba direk ayarlardan güncelleme yapmadım diye mi böyle oldu 1685043705 Bak emin misin çünkü tekrar nv data corrupt hatası alırsam iyi olmaz
  7. eryilmazemre

Bende zaten bunu yapmaya çalışıyorum orjinal imeilerine geri döndürmeye çalışıyorum ve ben telefonu ilk aldığımda sadece sim 2 ye imei atılmıştı sonra sim 2 nin imeisi kendi kendine orjinale döndü totalde iki imeide orjinaldi ve bana hiç mesaj gelmedi güncelleme yaptım orjinal imeileri ile...
  8. eryilmazemre

Peki fastboot rom atsam ne olur ve bir arkadaşta yine yurtdışı redmi note 11 pro 4G var düz yazılımsal imei atılmış direnç yapmadan android 11 ken ayarlardan güncelleme yapmış telefon orjinal imeilerine geri dönmüş olarak açılmış benim telefona da aynı şekilde imei atılmış ve farklı durumlar...
  9. eryilmazemre

Orjinal imeilerin üzerine imei atılmış sadece normal bir şekilde
  10. eryilmazemre

Yurtdışı imei atılmış redmi note 11 pro 4G var elimde direk ayarlardan güncelleme yaparsam orjinal imeilerine geri döner mi?
  11. eryilmazemre

Yardım Note 10 pro imei geri getirme

Bende redmi note 11 pro var orjinal imeilerine geri döndürmek istiyorum siz yapabilir misiniz?
  12. eryilmazemre

Recovery Tüm Xiaomi Cihazlara Tek Tuşla TWRP Yükleme Aracı - Beta V2 Güncellendi.

Redmi note 11 pro Viva ekleme imkanınız var mı
  13. eryilmazemre

Soru Note 11 pro Imeı gitmeden sıfırlama

Ve şöyle bir durumum var benim telefonda sim 1 deki imei orjinal sim 2 ye imei atılmış ben telefonu güncellersem sim 2 orjinal imeisine geri mi döner yoksa null mu olur 1677836269 Evet
Üst Alt