Soru İmei repa

eryilmazemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre Eryılma
Cihazım
J7 2016
Konular
4
Birkaç gün önce yurtdışı redmi note 11 pro 4G aldım direk imei atılmış şekilde geldi ama sadece sim 1 e imei atılmış telefonu babam getirdi bana ve telefoncu babama iki ay boyunca güncelleme yapmamamı yaparsam imei gider demiş ve güncelleme alıyor telefon kapalı değil güncellemeler yani 2 ay dolunca güncelleme yapabilecekmişim 2 ay sonra güncelleme yapsam imei gider mi ve telefoncu sizce neden böyle dedi?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
işten anlamadığı sadece imei1 kayıtlı olmasından belli zaten. süresimi olur bunun 2 ay da neymiş daha neler duyacağız. Direnç değişmeden imei işlemi yapıldıysa ve güncelleme yaparsanız cihaz açılmaz recovery ekranında kalır.

eryilmazemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre Eryılma
Cihazım
J7 2016
Konular
4
işten anlamadığı sadece imei1 kayıtlı olmasından belli zaten. süresimi olur bunun 2 ay da neymiş daha neler duyacağız. Direnç değişmeden imei işlemi yapıldıysa ve güncelleme yaparsanız cihaz açılmaz recovery ekranında kalır.
Ne yapabilirim peki redmi note 9 pro vardı bende bunu babam aldı ve daha dört günlük eğer satmadıysa takas yapılır mı acaba

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Ne yapabilirim peki redmi note 9 pro vardı bende bunu babam aldı ve daha dört günlük eğer satmadıysa takas yapılır mı acaba
satışlık bir durum yokki kullanın. güncelleme önemliyse direnç söktürüp imei attırın hepsi bu kadar

eryilmazemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre Eryılma
Cihazım
J7 2016
Konular
4
satışlık bir durum yokki kullanın. güncelleme önemliyse direnç söktürüp imei attırın hepsi bu kadar
Ya diğer telefon garantili alınmıştı güncelleme yapabiliyordum istediğim rom
O işlem pahalı ve telefonun içini açacaklar falan redmi note 9 pro garantili alınmıştı ve güncelleme yapabiliyordum istediğim gibi rom atıyordum çünkü MIUI biraz çöp bir yazılım

Üst Alt