ertugaydin kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Mi Band 4 Arama Bildirim Sorunu

, Teşekkür ederim, önbellek temizliği yapınca düzeldi
  2. E

Yardım Ghost Screen ( Hayalet ekran) sorunu

Dediğinizde haklı olabilirsiniz, ben daha fazla pixel yanmadan fark ettiğim gibi önlem aldım, birde Note 7 aldıktan 3 ay sonra dark mode geldi, beyaz canlı renklerin etkisi fazla. En azından pixelleri yanmadan başlangıçta çözüm olabilir
  3. E

Yardım Mi Band 4 Arama Bildirim Sorunu

Cihazım Redmi Note 7, Mi Band 4 cihazıma çağrılar düşmüyor. Mi fit uygulamasından kontrol ettiğimde görseldeki hatayı alıyorum. MIUI sürümün: Global 11.0.5
  4. E

Aylardır kullanıyorum, tek çözüm ekran değişimi değil. Ufak bir ayar ile çözülebiliyor. Ekran renginde gözle değişir bir fark olmuyor. Yeterki ekranın pixellerinde canlı renkler soğurulsun. Evet sorun donanımsal ve fiziksel olarak ışığın renk pigmentinin soğuruşması çözüm olabiliyor. Bu yüzden...
  5. E

Yardım Redmi note7 ekran kararmasi

Note 7ler su geçirmez özelliğine sahip değillerdir. Sadece sıçramalara, yağmur damlaması gibi az etkilere dayanıklıdır. Maalesef su ile temas oldu ise cihazınız garanti dışı zaten kalmıştır. Garantisi bozuldu cihazın. Kasko var ise işe yarar. En kötü cihazı garantiye yollayın bazen belli...
  6. E

Yardım Redmi note7 ekran kararmasi

Ekranı aydınlatan LED ünitesi zarar görmüş olabilir. Yüksek ihtimal su ile temastan dolayı oksitlenme yapmıştır. Yayılır ise sıkıntı. Su nemi de kalmış olabilir. Samsung a70 cihazını tarhana çorbası içerisine düşürmüştük. Şarj girişi kafayı yediydi. Oksitlenme yapmıştı. Kendi kendine düzeldi...
  7. E

Ghost Screen bende yaşıyordum. Bilindiği gibi okuma modu açıldığında ekrana bir filtre biniyor bu da Ghost Screen sorununa bir çözüm ama renkler çok fazla sarı olduğu için kaliteden ödün veriliyor. Size tavsiyem ekran ayarlarından renk şemasını aşşağıda ki ayarlamanız. Renk kalitesinde...
  8. E

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Müsadeniz varsa biz de alırız bir dal <3
  9. E

Yardım Turkcell 4.5G çok yavaş

Bulunduğunuz bölgeye yayın yapan baz istasyonuyla alakalı bir durum. Yayın yaptığı bant ve bantgenişliği, hizmet ettiği alandaki kapasite fazlalığı, sinyalin gücü, SNR değerleri doğrudan etkileyen etmenler. Bazen ortak baz kullanıldığı gibi bazen operatörler kendilerine ait baz yatırımı...
  10. E

MIUI 11 MIUI11 Genel sorun & çözüm alanı

Kasma problemi yaşıyanlar için bir nebzede olsa şöyle çzöüm buldum. Yeni MIUI 11 de gelen tema kasam yaratıyor. Temalara girince klasik temanın simgelerini yüklerseniz,miui 10 da gelen simgeleri, ana ekran akıcılığı artıyor
  11. E

MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

Şimdi kurdum, 1.8gb güncellemede android 9 var. bir fark yok. simgeler değişmiş, yazılar biraz büyümüş, bildirim çubuğu kısayollarında ekstra kısayollar gelmiş. miracast geliştirilmiş, dosya yöneticisi yenilenmiş, kilit ekranı bildirimleri yine manuel ayarlanıyor. Kasma problemi var, fakat onuda...
  12. E

Arkadaşımda da rn7 var, onada 696mb indirdik. Şarjı 17 olduğundan kurmadı yeniden başlattı. Başlattığı da güncelleme kaybolmuştu. Çok fazla durum var. Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. E

696mb yüklerken hata verdi ardından 1.8gb geldi. 696 MB sadece other yazıyordu. 1.8gb da bütün yenilikler gözüküyor. Şuan iniyor. İnternetim iyi değil. İnince bilgilendşreceğim farkı. Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. E

Global Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt