ertrkdr kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Güncelleme sonrasında kilit sesini düzeltemedim yardım lütfen

hocam mevzu güncellemeden önce kilit ekran sesi farklıydı tek istediğim bu sesi nasıl değiştirebilirim Ses&Titreşim bölümünden (zil tonu & bildirim sesleri) hiçbiri olmuyor
  2. E

bizzat benim açtıgım konu o fakat daha önce yaptıgımı yapınca tuş kitleme sesi değişmiyor :)
  3. E

Tuşları kilitlerken ve açarken çıkan ses güncelleme sonrası değişti eski haline çeviremedim Yardım edin lütfen teşekkürler.
  4. E

Soru Mi6 Uyumlu Adım sayar bilen varmı ?

Çalışmıyor yinede adım saymiyor ne yapicam bilemedim MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. E

Yardım Adımsayar sayma sorunu?

Adimsayar çalışmıyor izinlerin verilmesi gerekiyormuş sanırım mi fit için izin nasıl verebilirim lütfen yardım MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. E

Arka planda salisir olarak kaliyormu birtek o ayar ile MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. E

Oda çalışmıyor bende ne yaptın çalışmasi için ? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. E

Güvenlikten arama ve SMS izinleri haricinde verdim kısıtlamaları kaldırdım ama yinede calismiyor MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. E

mi fit dahil çalışmıyor bu konu altında yardımcı olurmusunuz ben telefonu aldıgım gibi kullanıyorum rom falan yapmadım ne oldugunuda bilmiyorum zaten
  10. E

Samsung'a ait özel adımsayar var iphoneye özel var fakat xioaminin yok yada varsa ben bilmiyorum aktif spor yaptıgım için günlük adımımı net birşekilde göstermesede günümün ne kadar yoğun geçtiğini anlayabiliyordum diğer cihazlarda ama xioamide bunu göremiyorum önerebileceginiz uygulama varmı ?
  11. E

Yardım Mİ6 Telefonuma çinden cam aldım kenarlar yapışmıyor

Mi5 Glass Mi5 For Xiaomi Mi6 Protect Glass Protective xiomi xaomi xiao mi 5s plus 4 5 5c 4i Film Screen Protection tempered glas-in Screen Protectors from Cellphones & Telecommunications on Aliexpress.com | Alibaba Group MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. E

Yardım Mİ6 Telefonuma çinden cam aldım kenarlar yapışmıyor

mi6 telefonumu aldıgım gün aliexpressten cam sipariş ettim gelen kılıf tam oluyor hatta kusursuz taktım milim oynamadı o kadar diyorum fakat camın kenarları yapışmadığı için boşluk kaldı yani çerçeveli cam gibi duruyor ne yapabilirim kusur camdamı ve nereden başka sipariş edebilirim
  13. E

Yardım Ekran Kilidini Açınca Bildirim sesi gelmesi YARDIM

Güncellemeyi yaptım bugün ardında bazı ayarlar değişmiş ve çoğunu düzelttim fakat parmak izi okutup telefonumun kilidi açtıgımda eskiden kısa bir çıkırt sesi çıkardı eyvallah ama şimdi " Ses&Titreşim > varsayılan bildirim sesi " kısmındaki fresh adındaki ses çıkıyor. bunu hiçbiri olarak...
Üst Alt