Yardım Ekran Kilidini Açınca Bildirim sesi gelmesi YARDIM

ertrkdr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kadir
Cihazım
xioami mi 6
Konular
5
Güncellemeyi yaptım bugün ardında bazı ayarlar değişmiş ve çoğunu düzelttim fakat parmak izi okutup telefonumun kilidi açtıgımda eskiden kısa bir çıkırt sesi çıkardı eyvallah ama şimdi " Ses&Titreşim > varsayılan bildirim sesi " kısmındaki fresh adındaki ses çıkıyor. bunu hiçbiri olarak işaretleyince whatsappdan vs hiçbir uygulamadan ses çıkmıyor İstedigim tek şey sizden bildirim sesinin bu olması ve telefonumun kilidini açınca ekstradan başka ses çıkmaması teşekkürler

HasanFB

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
19
Güncellemeyi yaptım bugün ardında bazı ayarlar değişmiş ve çoğunu düzelttim fakat parmak izi okutup telefonumun kilidi açtıgımda eskiden kısa bir çıkırt sesi çıkardı eyvallah ama şimdi " Ses&Titreşim > varsayılan bildirim sesi " kısmındaki fresh adındaki ses çıkıyor. bunu hiçbiri olarak işaretleyince whatsappdan vs hiçbir uygulamadan ses çıkmıyor İstedigim tek şey sizden bildirim sesinin bu olması ve telefonumun kilidini açınca ekstradan başka ses çıkmaması teşekkürler
ikinci alan kısmının üzerine basık tut açılan pencereden titreşimve ses seçeneklerinin tikini kaldır.

Oyla:

Alimi9se

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Mi9se
Konular
2
Mi9se güncelleme gelınce bende de olmaya başladı.. Kapatamadım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Nfc kapatınca gidiyor

Son düzenleme:
Oyla:

Cradious

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Samsung note 8
Konular
0
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Nfc kapatınca gidiyor
Hocam sırf beni kurtardin diye üye olup sana teşekkür etmek istedim. Allah razi olsun. Telefonun arkasina kart koyduğum için nfc den kaynakli ekrani acar acmaz titriyordu.

Oyla:
Üst Alt