erkn_ctnn kullanıcısının son içeriği

1. erkn_ctnn

Yardım Ekran kırıldı nasıl yaptırabilirim

Merhabalar mi 8 se cihazımın ekranı kırıldı komple değişecek dediler görüntü yok 3000 3500TL en uygunu 2400 TL fiyat çıkıyor daha uygun ne yapabilirim yada elinde arızalı fakat ekranı sağlam olan kişiler varsa iletişime geçebiliriz.
  2. erkn_ctnn

Soru Mi 13T pro bilgi

İhtimali yok direnç arttırmam hocam
  3. erkn_ctnn

Soru Mi 13T pro bilgi

Fazlasıyla tatmin ediyor mu ve ne kadara aldınız hocam cihazı herhangi bir kayıt yada yurtdışı cihaz ise direnç işlemi falan yaptırdınız mı
  4. erkn_ctnn

Soru Mi 13T pro bilgi

Hocam artık sıkıldım mi 8 se Sirius gibi bir cihazda sürekli rom değişmekten aslında artık stabilik istiyorum güçlü bir cihaz olsun tak sim kartı kullan kafasımdayım ama 13T pro alırsam direnç işlemi olayı var asla yaptırmak istemem ne yapcam çözemedim 😂
  5. erkn_ctnn

Soru Mi 13T pro bilgi

Sıfır cihazın anakartı ile oynatmam saçma geliyor bana 2000 bin TL ücret istediler bugün direnç işlemi için
  6. erkn_ctnn

Soru Mi 13T pro bilgi

Öğrendiğim kadarı ile MTK işlemcili cihazlarda eu veya başka custom romlar zor bulunuyor Muş yapan siteler ise ücret mukabilinde satıyor Muş bu kötü oldu az önce ise Pakistan tarafında ki forum da k60 ultra ve 13T pro için twrp gördüm aynı şekil ücretli satıyor magisik delta falan öyle birşey di...
  7. erkn_ctnn

Soru Mi 13T pro bilgi

Bu güzel yorumunu sevdim teşekkür ederim gerçekten cihaz aşırı hoşuma gitti fakat direnç işlemi asla yaptırmak istemiyorum ayrıca mifirim sitesinde hala 13T pro corot yok senin cihazın k60 ultra corot var 😂
  8. erkn_ctnn

Soru Mi 13T pro bilgi

Direnç işlemi olmadan şuan için başka bir çözümü var mıdır
  9. erkn_ctnn

Soru Mi 13T pro bilgi

12/512 modeli
  10. erkn_ctnn

Soru Mi 13T pro bilgi

Merhabalar yurt dışı mi 13T pro almayı düşünüyorum fiyatı 15bin TL fakat cihaz mediatek işlemcili nasıl IMEI atılır yapan var mı kullanan arkadaşlar cihazdan memnun mu yada begenmedigi durumları nelerdir Mİ 8 se den geçiş yapacağım çünkü ekranı kırıldı ve tamiri neredeyse yok 4 bin TL ekran...
  11. erkn_ctnn

Rom Mı 8 se mevcut stabil rom

Hangi rom aceba bu
  12. erkn_ctnn

Rom Mİ 8 SE Mi room rom

Rom linki var mı
  13. erkn_ctnn

Rom Mı 8 se mevcut stabil rom

Merhabalar arkadaşlar mi 8 se cihazımda eu 12.5.1 romu kullanmaktayım animasyon geçişleri ve pubg Mobil de aşırı bir gecikme donma kasma yaşıyorum mi rom 10.3.1 sürümüne geçmeyi düşünüyorum fakat indirme linki hiç bir şekilde bulamadım olan varsa yorumlara atarsa sevinirim ayrıca mı 8 se için...
  14. erkn_ctnn

Soru Elinde mi8se miroom 10.3.1.0 rom linki olan var mıdır?

Merhabalar eu 12.5.1 stabil room kullanıyorum cihazımda fakat hiç memnun değilim daha iyi bir room önerebilicek kişilerin fikirleri çok mutlu eder teşekürler diliyorum ♥️
Üst Alt