erkan1982 kullanıcısının son içeriği

1. E

Rehber Mi Max 3 Alınca Adım Adım Yapılacaklar Listesi

Ben de bi şanssızlık var abi amiral gemisinin plus'ini aldik destek 1 senede bitti şimdi 8 alanlarin da destegini kestirmeyelim [emoji3] MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. E

Rehber Mi Max 3 Alınca Adım Adım Yapılacaklar Listesi

Çok güzel bir paylaşım olmuş kardeşim eline emeğine sağlık valla mi5s plus satip max3 alasim geldi [emoji3] boyle destek veren birini bulmuşum degistirsemmi acaba[emoji6][emoji848] MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. E

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

MiuiPro - Custom rom for xiaomi Bu linkten tüm romlari takip edebilirsiniz. Miuipro ücretli olduğu için linkler hem geç düşüyor hemde mi5s plus dahada geç düşüyor MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. E

Rehber Mi Max 3 TWRP Recovery ile Custom Rom Kurulumu

Yok be kardeş ne dalga geçicez bizede android 8 verecekler destek kesildi bizde can sıkıntısı senle uğraşalım dedik maşallah sen boş durmamissin [emoji3] MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. E

Rehber Mi Max 3 TWRP Recovery ile Custom Rom Kurulumu

şafak kaççççç :D
  6. E

Malesef her saat bütün yayınlarını kontrol ediyorum xda 4pda telegram hiçbirinde bir yorum dahi yok bu gün de gelmezse miuipro miroom a gecicem android 8 ile gelirse [emoji3] MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. E

TWRP sürümüyle alakalı ben ZCX-TWR-3.0.2-X-MI5SPlus twrp kullanıyorum 3.2.2 sürümü bazı yonlerden sıkıntılı
  8. E

9. E

İnceleme Mi Max 3 Özlemi Bitti

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim güle güle kullan artik bazi şeyleri editleme zamani geldi desene hadi bi cesaret aç su kilidi [emoji3][emoji3][emoji3] MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. E

#natrium için miuipro 8.8.30 güle güle kullanın arkadaşlar ben deneyemedim sabah inşallah tabi dayanabilirsem clap~~ miuipro_v7.0_natrium_8.8.30.zip
  11. E

MIUI 11 Masik X ™ Rom 7.2 MIUI 10

Mi5s plus (natrium) için masik U 2.3 test asamasinda isteyen varsa özelden link atayim linki paylasmiyorum bi sorun olursa arkadaşlar zorda kalmasin yüklemede yaşanan sorunlari çözebilecek arkadaşlara link vereyim. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. E

Tüm modellerde çalışır diye biliyorum ben yukledim calisiyor apk oldugu icin yukleye bilirsiniz sorun olmaz olmadi silersiniz. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. E

Her 10 dk bir bakiyorum malesef paylasmadilar link geldigi dk paylasicam sizinle MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. E

Telegram dan alinti rom oylama sonucu Which MIUI Build u prefer the most? public poll MIUI Masik – 113 [emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106] 43% MIUI Global Beta – 74 [emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106] 28% MIUI Pro – 26 [emoji106][emoji106]...
  15. E

Telegram üzerinden geliyor guruba almiyorlar yazilanlari okuyabiliyoruz yorum ve istek yapamiyoruz malesef MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt