ErenGenc41 kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Mi 8 cihazım kilitlendi!

evet
  2. E

Yardım Mi 8 cihazım kilitlendi!

mi 8 cihazım kilitlendi ve kurtarmıyor bataryam ölmüştü ve bataryayı değiştirdim değiştirmeden önce belki telefon dolduğu için şarjı dayanmıyodur diye düşündüm ve telefonu sıfırladım telefonu sıfırladıktan sonra kilitlendi ve android yanıt vermiyor gibi şeyler demeye başladı çok yavaşladı...
  3. E

Yardım Rom yükledikten sonra telefon açılmıyor

şuan telefonum açık durumda yedeği yükledim normal bi şekilde çalışıyor uygulamalarımı senkronize ediyor
  4. E

Yardım Rom yükledikten sonra telefon açılmıyor

Redmi note 4 kullanıyorum ve burda geçen romu indirdim bahseldiği gibi wipe yaptım ve söylenildiği gibi romu flaşladım flaşladıktan sonra telefonu yenıden başlat dediğimde açılmadı kendi kendine sürekli fastboota attı bende romu kurmadan önce aldığım yedeğe döndüm yedeğe dönünce telefon açıldı...
  5. E

Rom Redmi Note4X MIUI11.0.2.0 +( Android 9 ) Düzenlendi

twrpden söylenildiği gibi wipe yaptım romu kurdum hata vermedi cihazı yeniden başlat dediğimde fastboot ekranına atıyor twrpye hala ulaşabiliyorum ama cihaz açılmıyor fastboot ekranına atıyor
  6. E

telefonu twrpden sıfırlıyodum unable to mount storage hatası alıyorum sıfırlarken vendor seçeneği yoktu o yüzden falan olabılır mı ?
  7. E

hangi gcam sürümünü indirmeliyiz ?
  8. E

Yardım Rom Yükledim Düzeltemiyorum!

Farklı bilgisayarlarda denedim tanımadı
  9. E

Hayır twrp yine bişey görmüyor bilgisayardada sadece isimi gözüküyor
  10. E

Mi flash? Eğer bilgisayara bağlanmamı istiyorsanız bağlanmıyor 1579187063
  11. E

Redmi note 4 için android 9 ve miui 11 9.9.9 romu yükledim ikisi bir aradaydı ve telefon berbat hale geldi tarayıcı yok googleplayden bişey indirilmiyor şarj çok geç oluyor hemen bitiyor bunu nasıl eski haline getiricem bilgisayara bağlıyorum telefonu sadece şarj oluyor orjinal romu indirdim...
Üst Alt