Yardım Mi 8 cihazım kilitlendi!

ErenGenc41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
3
mi 8 cihazım kilitlendi ve kurtarmıyor bataryam ölmüştü ve bataryayı değiştirdim değiştirmeden önce belki telefon dolduğu için şarjı dayanmıyodur diye düşündüm ve telefonu sıfırladım telefonu sıfırladıktan sonra kilitlendi ve android yanıt vermiyor gibi şeyler demeye başladı çok yavaşladı, etkinleştirmek için wifiyi açmaya çalıştım fakat wifiyi açılmadı ne kadar denesemde hiç bir şekilde wifi açılmıyor aynı şekilde sim kartıda okumuyor ne yapmam lazım?

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
mi 8 cihazım kilitlendi ve kurtarmıyor bataryam ölmüştü ve bataryayı değiştirdim değiştirmeden önce belki telefon dolduğu için şarjı dayanmıyodur diye düşündüm ve telefonu sıfırladım telefonu sıfırladıktan sonra kilitlendi ve android yanıt vermiyor gibi şeyler demeye başladı çok yavaşladı, etkinleştirmek için wifiyi açmaya çalıştım fakat wifiyi açılmadı ne kadar denesemde hiç bir şekilde wifi açılmıyor aynı şekilde sim kartıda okumuyor ne yapmam lazım?
bl kilidi kapalı mı şu na ?

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
imei repair işlei yapılmışmıydı ?
hocam yazıdan anladığım kadarıyla telefonu kendi ayarlarından sıfırlamışsınız ve galiba cihaz imei repairli olduğu için imei gitti o yüzden okumuyor simi
ciahz açıldığındada ekranınıza kilit işareti geliyor ve siz internete erişemedğinizi için şifreyi girmeyorsunuz ve cihaza erişemiyorsunuz
eğer doğru analdıysam sizin bl kilidiniz açıktır çünkü imei repair yapılmış sizin kilitlendi dediğiniz ekrana gelen ve cihazı kurmanızı engelleryen kilit işaretidir bunu aşmak için mi hesabı şifresini bilmek gerekir birnevi cihazı çaınmalara karşı koruma önlemi gibi düşünebilirsiniz . eğer mi hesabı şifrenizi hatırlıyorsanız cihazınıza rom atın , internette xiaomi telefonlara rom atma videoları ve yazılırı çok var istediğiniz yöntemler atabilirsiniz , atınca büyük ihtimalle wifi sorunu çözülür ve giriş yaparsıznı cihaza ama eğer mi hesabı şifresini bilmiyorsanız ekrana gelen o kilit ekranını geçemezsiniz bu durumda telefonunuzdaki hattı başka bir cihaza takın ve " " bu linten mi hesabı şifrenizi sıfırlayın sonra yeni şifreyi girp telefonunuzu açın

Üst Alt