erdem2003 kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Redmi Note 9s açılmıyor redmi ekranında kalıyor

Sorun çözüldü. En başta güç tuşu basılı kaldı diye düşünmüştüm sonra fastboot'ta kapanmadığı için yazılımsal olduğunu düşündüm. Mi Flash pro üzerinden recovery Rom yüklemesi yaptım, telefon sorunsuz güncellendi. Programda başarılı yazdı ama hala açılmamaya devam edince yazılımsal sıkıntı yok...
  2. E

Yardım Redmi Note 9s açılmıyor redmi ekranında kalıyor

İyi günler. Arkadaşımın redmi note 9s cihazı var. Bana yaparsın diye verdi ama uzun zamandır uğraşmadığım için yapamadım. Cihaz redmi ekranında kendini sürekli kapatıp açıyor. Tuş basılı kalmış diye düşündüm ama fastboot moda aldığımda kapanmıyor, tekrar basmak gerekiyor. Yazılımsal sıkıntısı...
  3. E

Satış Mi 5s Plus 6/128GB - Mi Note 3'e

sağolun hocam düzeltiyorum
  4. E

ben mi 5s plus ı oyun oynamak vs için almıştım artık fazla oyun oynamıyorum onun yerine düşündüm kamera vs olarak daha iyi geldi bana alıcak ne kadar verir ona göre pazarlık yaparım şu an benim diyebileceğim bir fiyat yok almak isteyene bağlı Şu anda 4/64 modeli 1600 den aşağı yok bu da...
  5. E

haziranın ortasında almıştım 24 aylık garanti, 16-17 kaldı onu düzeltiyim teşekkürler
  6. E

Merhaba arkadaşlar elimde Mi 5s Plus 128 GB modeli var haziran ayında almıştım. Gayet temiz herhangi bir sıkıntı vs yok. Kutu fatura adaptör vs her şeyi var. 16-17 aylık Delta garantisi var. Satıp Mi Note 3 almayı veya Mi Note 3'ün performansından memnun kalmamış bir arkadaşla takas yapmayı...
  7. E

mi6 özellik harika

geçmiş olsun en azından bir evo veya delta garantili alsa idiniz tüketici haklarına başvurup iade alabilirdiniz,
  8. E

Mi 6 İncelemem.... Alınır mı ?

ikinci ekran dediğiniz şey ikinci alan galiba? ikinci ekran çünkü ekranı ikiye bölme olarak algılanabilir,
  9. E

Yardım Mi 5s Plus Şarj Sorunu

O değişiyor ama ben 9-10 saat de gördüm 6 saat falan da ama en az 6 aldım diyebilirim mesela dün akşam mobil veri ile 4-5 saate yakın kullandım whatsapp facebook instagram falan şarjı yüzde 60 daha :) ekran süresi de 4 saat gözüküyor
  10. E

Bu normal bir şey pil sağlığı için galiba ama benim işte 2buçuk saatte anca %98 oluyor sonra 20 dk dede 100 ama şarjı 1 günü rahat çıkarıyor [emoji23] MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. E

Arkadaşlar Mi 5s Plus çihazım var alalı daha 1 ay olmadı. Hızlı şarj ile normalde 1 saat 45 dk de falan şarj oluyordu ama son 2 şarjım en az iki buçuk saat sürüyor. Bir kere şarjda takılı unutmuştum ama onun sorun olcağını düşünmüyorum. Bunu nasıl çözebilirim? (Pil göstergesinin yanında hızlı...
  12. E

Miui 9, 1 aya kadar geliyormuş

GM 6 da da var doğrusu o da google destekli ama olsun bize 7 gelene kadar samsunga sonye 8 gelir ya da 7 geldikten bikaç hafta sonra :)
  13. E

Miui 9, 1 aya kadar geliyormuş

millet android 8 e geçicek biz daha 7 yi bekliyoruz :D bir de baktınız direk 8 olarak geliyomuş çok iyi olurdu :P
  14. E

Yardım Mi note 2 vs mi 6 hangisiniz alıyım ? çok kararsızım

mi 6 daha iyi bence ama ekranı note 2 ye göre küçük eğer ekran vs sıkıntı değilse mi6 al kulaklık girişini sorun etme, yazılımsal sorun dersen forumda herkes yardımcı olacaktır
  15. E

Soru mi5s plus

ama mi 6 yı daha çok öneririm aralarında fiyat olark pek fark yok 200 TL falan
Üst Alt