Yardım Redmi Note 9s açılmıyor redmi ekranında kalıyor

erdem2003

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
17
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Cihazı açamadım bilgim yok
Telefon Modeli
Redmi Note 9s
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
İyi günler. Arkadaşımın redmi note 9s cihazı var. Bana yaparsın diye verdi ama uzun zamandır uğraşmadığım için yapamadım. Cihaz redmi ekranında kendini sürekli kapatıp açıyor. Tuş basılı kalmış diye düşündüm ama fastboot moda aldığımda kapanmıyor, tekrar basmak gerekiyor. Yazılımsal sıkıntısı var diye düşünüyorum. Wipe data yaparak denedim bir şey değişmedi. Global rom indirip flash tool ile atmaya çalıştım hata verdi, büyük ihtimalle bootloader açık değil. Bu şekilde bootloader kilidi açma ihtimali var mı veya açmadan bir şekilde rom atılabilir mi?

Eren KS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
XM 12 -- CUPID
Meslek
Gemi İnşaat
Konular
8
İyi günler. Arkadaşımın redmi note 9s cihazı var. Bana yaparsın diye verdi ama uzun zamandır uğraşmadığım için yapamadım. Cihaz redmi ekranında kendini sürekli kapatıp açıyor. Tuş basılı kalmış diye düşündüm ama fastboot moda aldığımda kapanmıyor, tekrar basmak gerekiyor. Yazılımsal sıkıntısı var diye düşünüyorum. Wipe data yaparak denedim bir şey değişmedi. Global rom indirip flash tool ile atmaya çalıştım hata verdi, büyük ihtimalle bootloader açık değil. Bu şekilde bootloader kilidi açma ihtimali var mı veya açmadan bir şekilde rom atılabilir mi?
Hocam bl açık değilken cihazdaki mevcut romun son sürümünü miflash dan kurmak olmaz mı denediniz mi?

Sent from my Redmi K30 using Tapatalk

Oyla:

Mermato

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 10 T pro
Konular
5
boot klidi kapalı ise bişey yapamazsınız bu linkten destek alın Ücretli Onarımlar

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Xiaomi Tool denediniz mi ?

Oyla:

erdem2003

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
17
Sorun çözüldü. En başta güç tuşu basılı kaldı diye düşünmüştüm sonra fastboot'ta kapanmadığı için yazılımsal olduğunu düşündüm. Mi Flash pro üzerinden recovery Rom yüklemesi yaptım, telefon sorunsuz güncellendi. Programda başarılı yazdı ama hala açılmamaya devam edince yazılımsal sıkıntı yok heralde dedim. Yakından bakınca güç tuşunun yanında zedelenme olduğunu fark ettim. Tırnağımla hafif kaldırmaya çalıştım bir süre bekletince açıldı :D Şu an sorunsuz çalışıyor.

Oyla:

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük