Erdalx47 kullanıcısının son içeriği

1. E

Mod Bildirim Paneli Renklendirme Modülü

Miui 12 de yükledim, çalışıyor. Paylaşım için teşekkürler. Poco x3.
  2. E

Uygulama Önereceğiniz reklam engelleme

Yazarken noktadan sonra fazla boşluk kalmış olmasın. Sürümden dolayı sorun olmaz. Bende sorun yok.
  3. E

Araçlar POCO X3 NFC Yararlı Magisk Modülleri

Şimdi oldu teşekkürler. 1607263771 Şimdi oldu teşekkürler.
  4. E

Eu rom yüklü. Diğer modüller çalıştı.
  5. E

D Yüklüyorum, teşekkürler. 1607261329 Olmadı. Apk dosyası yüklenmiyor.
  6. E

Ses menüsünü değiştirecek modül yok mu. Uzun zamandır aynı görünüm. Power menü modülüne benzer bir şey olabilir.
  7. E

Soru Orjinal batarya

1.5 ay önce redmi note 8 için almıştım, orijinali aratmadı. 4-5 defa şarj olduktan sonra tam performans veriyor.
  8. E

Soru Orjinal batarya

Uzun zamandır batarya alacağım zaman deji marka batarya alıyorum. Orjinal bataryadan hiç farkı yok. Sahte olma derdi de yok.
  9. E

Yardım Miroom'dan Revos'a Geçişte Sorun

Bende miroom'dan revOs'a geçerken aynı sorunu yaşadım. Romu kurmadan 4wipe yaptım, yeni romu kurduktan sonra format data yaptım, sorunsuz açıldı. Bende twrp yerine Orange fox recovery yüklü. Telefon redmi note 8.
  10. E

Sohbet Hepsiburadanın Fake Mi Airdots 2 Satması

Genelde e fatura gönderiyorlar. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  11. E

İnceleme Redmi Note 8 miui pro

Redmi note 8 için telegram'daki fan sitesinden miui pro 20.1.9 kurdum. Parmak izine dokununca ekran uyanmıyordu. Ayar'da bulamadım. Parmak izi ile kilit açma çalışıyor. Geri kaldırdım. Özelleştirme yönünden iyiydi.
  12. E

Mod Status Bar XL (MIUI 11) Saat/Pil/Operatör Büyütme

Emeğine sağlık, miui 11 için beklediğim özellikti. İcon içinde rakamı bir türlü sevemedim. Sayenizde kullanıyorum.
  13. E

Yardım Mi Max 2 açılış logosunda kaldı

Sanırım telefonda yüklü olan romu (sistem) da silmişsin, yeniden rom flaş'laman gerek.
Üst Alt