erdalbaggal15 kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Mi Logosundan Sonra Reset Atma

Aşağıdaki videoyu bir izlesene sanırım aynı sorunla karşı karşıyayız sorunu çözdün mü? Çözdüysen nasıl çözdün? Videoda kendi cihazımı çektim garantiye gönderirken ama global teknik servis hiç bir şey yapmadan iade etti ve böyle bir sorunla karşılaşmadıklarını söylediler... Garanti boş yani
  2. E

Yardım Global garanti

Anladım geri iade istedim hesaptan çıkışımı yapıp tekrar gönderecem. Teşekkürler
  3. E

Yardım Global garanti

Telefonu hard reset yapıp gönderdim ama
  4. E

Yardım Global garanti

Arkadaşlar telefonumu grantiye gönderdim global teknik servise. Garantisi buradandı mesaj attılar şimdi. Hesap bilgilerimi eposta ve şifre mi istiyolar bilgisi olan var mı konuda?
  5. E

Yardım Açılıp kapanma sorunu

Sıfır aldım Ekran orjinal Power tuşunun arızalı olacağını düşünmüyorum. Çünkü her seferinde açılma süresi değişiyor. Çok basmamla az basmamla alakasız. Bazen tekte bile açtığı oluyor yüz kere de 1 kere falan 1553199577 Bunlardan ziyade Garantiye göndersem nasıl bir cevap gelir peki?
  6. E

Aldığımdan beri böyle 1553199183 Genelde geç açıldığıniçin kapatmamaya çalışıyorum ama kapatacak olursam da power tuşuna basılı tutup sonra kapata basıp kapatıyorum
  7. E

Global yüklü ikem hiç yüklemedim global falan uzun süredir böyle
  8. E

Bu videonun kırpılmış hali 3 buçuk dakika boyunca sürüyor bu şekilde 1553185452 Bu videonun kırpılmış hali 3 buçuk dakika boyunca böyle sürüyor
  9. E

Arkadaşlar merhabalar bir kaç kez buraya yazmıştım. Cihazımda açılıp kapanırken sorun yaşıyorum ve bu yüzden güncellemeleri yapamıyorum. Hard reset attım telefona. Ve hala aynı problemi yaşıyorum. Problemi videoya çektim aşağıda ki YouTube linkinde mevcut. Destekleriniz bekliyorum. Teşekkürler.
  10. E

Yardım Güncelleme yükleyememe sorunu

Hard reset dediğiniz olay olmuyor arkadaşlar video çektimm YouTube videoyu yükleyip linkini atayım belki sorunu anlayabilirsiniz 3 dakika sürdü telefonun açılması 1553177559 İzleyebilir misin sorun videoda görüldüğü gibidir başta yaptığı şeyi 3 dakika boyunca yaptı. Videoyu kırpıp yükledim
  11. E

Peki güncelleme yaparken hard reset dediğiniz olayı kendi kendine yapamayacak yani değil mi? Bu durumda yine güncelleyememiş olacam. Bişey değişmiyor yani
  12. E

Arkadaşlar gördüğünüz gibi telefonum sürümü hala ilk aldığımla aynı yaklaşık 1 senedir kullanmaktayım. Güncelleme paketini belki 100ü aşkın seferdir indiriyorum ama güncellemiyor. Güncelleme paketini manuel indiriyorum yalnız yine güncellemiyor. Şimdi telefonun problemi bence şu; cihazı kapatıp...
  13. E

Yardım Arkadaşlar bana bi yardım edin yıldım yeminle

Fabrika ayarlarına almaya çalışıyorum o da olmuyor. Bak tam olarak hani kapatıl açarken önce mi yazıyor sonra başka bi ekran gelip sonrs da açılıyor ya benim cihazda mi yazısı geliyor 2.sine geçmeden tekrar mi yazısı geliyor bu şekilde tekrar edip açılıyor ve hiç bir şey olmuyor 1549058270
  14. E

Yardım Arkadaşlar bana bi yardım edin yıldım yeminle

Kolay gelsin cihazım mi mix2 telefonumda şu sıkıntım var aldığımdan beri mevcut telefon açılırken bi 10 defa açılıyo ilk "mi" yazısı geliyor sonra kapatıyor 11. Defada falan anca açılıyor sorun nedir? Güncelleştirme yapamıyorum bu yüzden neler neler denedim olmuyor yardımcı olabilir misin?
Üst Alt