Yardım Güncelleme yükleyememe sorunu

erdalbaggal15

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi mix2
Konular
4
Arkadaşlar gördüğünüz gibi telefonum sürümü hala ilk aldığımla aynı yaklaşık 1 senedir kullanmaktayım. Güncelleme paketini belki 100ü aşkın seferdir indiriyorum ama güncellemiyor. Güncelleme paketini manuel indiriyorum yalnız yine güncellemiyor. Şimdi telefonun problemi bence şu; cihazı kapatıp açtığımda ilk ekran geliyor ve açılmaya devam etmesi yerine tekrar sıfırdan kapatıp açıyor, yine ilk ekran geliyor ve tekrar kapatıp açıyor. Bu şekilde ortalama 10 kere kapatıp açtıktan sonra bir sonra ki sekmeye geçip devam ediyor açılmaya. Tabi bu sebepten dolayı güncellemeyi yükleyemiyor. Şuanda bana bu konuyla alakalı bir destek sağlayabilir misiniz? Destek sağlamak isteyen arkadaşlar; kısa kısa yazmak için ingilizce kelime kullanmayalım zaten karışık şeyler bi de böyle garip garip şeyler yazıyorsunuz hiç bir şey anlamıyorum. Tek tek yapmam gerekenleri söylerseniz uygularım. Şimdiden teşekkürler...

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-03-21-15-56-45-999_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-03-21-15-56-45-999_com.android.settings.png
    148,5 KB · Görüntüleme: 31

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Tüm harfleri büyük şekilde mesaj ve de başlık eklemek Forum kurallarımızca yasaktır.
Başlığınız Kurallara uygun şekilde düzenlenmiştir.
Lütfen Forum Kuralları nı inceleyiniz.

Yedek alıp Fabrika Ayarlarına dönmeniz veya Hard Reset işlemi yapmanızı tavsiye ederim.

serhat.yldz Hocamızın bizlerle paylaştığı Xiaomi Telefonlarda Hard Reset İşlemi rehberini incelemenizi tavsiye ederim.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Not: Bu işlemden önce Mi Hesabınızın Bilgilerinizi saklamanızı ( Bir yere not etmenizi ) tavsiye ederim .​

Son düzenleme:

erdalbaggal15

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi mix2
Konular
4
Peki güncelleme yaparken hard reset dediğiniz olayı kendi kendine yapamayacak yani değil mi? Bu durumda yine güncelleyememiş olacam. Bişey değişmiyor yani

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Peki güncelleme yaparken hard reset dediğiniz olayı kendi kendine yapamayacak yani değil mi? Bu durumda yine güncelleyememiş olacam. Bişey değişmiyor yani
hard reset yaptığınızda cihaz kendisini onaracak
sonrasında güncellemeyi sorunsuz yapacaksınız
(recovery dosyasına bir şey olmadıysa)

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Hard Reset cihazı temiz bir şekilde sıfırlamaktır.
Bu işlemden sonra cihazının kurulumunu tamamlayıp güncelleştirmerileri yapabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğim rehberi adım adım takip ederek cihazınıza Hard Reset atabilirsiniz.

erdalbaggal15

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi mix2
Konular
4
Hard reset dediğiniz olay olmuyor arkadaşlar video çektimm YouTube videoyu yükleyip linkini atayım belki sorunu anlayabilirsiniz 3 dakika sürdü telefonun açılması
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İzleyebilir misin sorun videoda görüldüğü gibidir başta yaptığı şeyi 3 dakika boyunca yaptı. Videoyu kırpıp yükledim
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
hard reset yaptığınızda cihaz kendisini onaracak
sonrasında güncellemeyi sorunsuz yapacaksınız
(recovery dosyasına bir şey olmadıysa)
Hard Reset cihazı temiz bir şekilde sıfırlamaktır.
Bu işlemden sonra cihazının kurulumunu tamamlayıp güncelleştirmerileri yapabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğim rehberi adım adım takip ederek cihazınıza Hard Reset atabilirsiniz.

Son düzenleme:
Üst Alt