enverdv kullanıcısının son içeriği

1. enverdv

Yardım AirDots Pro 2 Güncelleme (iOS)

IOS App store'da Mi AI uygulamasını bulamadım, cihazı güncellemek ve bağlamak için nasıl bir yol izlemeliyim?
  2. enverdv

İnceleme Amazfit Stratos'u iPhone ile Kullanmak İsteyenlere

Merhaba, Stratos 3 cihazımı Iphone 11 ile kullanıyorum. İlk sıralar bir sorun yaşamıyordum. Fakat son güncellemeden sonra gelen bildirimlerde gecikmeler bazen de hiç göstermemeler başladı. Bazen de sadece titreşim veriyor, görüntü yok. Yalnızca gelen aramalar düzgün çalışıyor, ki nadiren o da...
  3. enverdv

MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

11 güncellemesi ile kamerada mimoji geldi diyorlardı, bende yok. Modeller arası farklılık gösteriyor mu? Mi 8 Global
  4. enverdv

Yardım Mi 8 Güncelleme

Manuel olarak indirip paket yükleyici üzerinden siz yükleme yapın . Yazılım linki forumda mevcut.
  5. enverdv

Rehber *Yeni Yöntem Eklendi - 15 Ağustos 2020* MIUI VoWiFi-VoLTE Çalıştırma Rehberi(Root Gerektirmez)[Tüm Cihazlar]

MIUI11 kullanan MI8 cihazımda Vodafone hattım ile denedim. Uygulamada söylenilen ayar çıkmadı. Kod ise sadece menüdeki yerini açıyor. Onu aktifleştirmek tek başına işe yaramıyor. Vodafone kullanıp MI8'de çalışan var mı VoWifi'si?
  6. enverdv

MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı V11.0.6.0 PEAMIXM İndirme Bağlantıları

boşuna denemeyin gelmiyor.
  7. enverdv

Beta tester üyesi misiniz? Verilen rom onlar için çünkü. Cihaz yazılımı yüklemeye çalışınca hata veriyor .
  8. enverdv

Fastboot henüz çıkmadı sanırım?
  9. enverdv

Bölge ile fazla alakası olduğunu düşünmüyorum. ben de denedim hepsini, sonuç aynı.
  10. enverdv

Bu gruba katılım var mı?
  11. enverdv

Diğer Mi8 Ailesi Miui 11 Güncelleme Sohbeti

Farklı bölge seçerek deneyenler oldu mu?
  12. enverdv

Madalya 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun!

Atatürk ve aziz atalarımızın eseri olan Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar olacaktır. Ne mutlu Türk'üm diyene.
  13. enverdv

Uygulama Xiaomi MI8 GCam 7.0 v10.3

Ben dosya yöneticisi üzerinden yükledim. 3. Parti uygulama yüklemesi kapalı ise onu açın .
  14. enverdv

Uygulama Xiaomi MI8 GCam 7.0 v10.3

Link güncellendi.
Üst Alt