enveraras kullanıcısının son içeriği

1. E

Rom [Mi5s][Miui10]Global Stabil 10.1.1.0[Nougat]

İyi aksamlar.. mi 5s telefonuma twrp'den 8.11.15'i yukleyemiyordum..bugun kardesimin mi 5s'ine miui 10.1.1.0 gelmiş bende indirip twrpden bu versiyonu kendi cihazima kurdum ve oldu.. şimdi sorum şu:miui V10.1.1.0 ile 8.11.15 arasindaki fark nedir? 8.11.15 e neden guncelleyemedim.hem fastboot hem...
  2. E

İnceleme MIUI 10 - 8.11.8 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri (Yayınlandı)

Cihazın mi 5s MIUI 8.11.8 i hiç bisekilde yukleyemiyorum..ne fastboottan nede twrp ile yuklenmiyor.twrp'yi 3.2.3 yapıyorum twrpde logodan sonra Mi logosunda tekrar başlıyor.bu sorunla karşılaşan varmı ?
  3. E

İnceleme MIUI 10 - 8.11.8 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri (Yayınlandı)

Hocam merhaba bende twrp 3.2.3.0 'ı yukledim ama twrp menusunde logo geliyo ve mi logosundan sonra aciliyor..nerde hata yaptim acaba.
  4. E

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Merhaba dostlar dun mi 5s'e miui 8.10.11 kurdum.kulakliktan muzik dinleme imkansiz hic ses yok ama kulakliktaki düğme çalışıyor.ayrica telefon arama yaptiginda yada geldigin ilk etapta karsi tarafin sesi gelmiyor.soldaki ahizeye 2 defa dokundugumda ise hersey normale dönüyor.bu hata ile...
  5. E

Rehber NO.1 G6 Smart Watch - Akıllı Saat Yeni Tema Yükleme

alın dostlar sınırsız tema ve yapımı bu adreste http://watchfaceup.com/vxp.php
Üst Alt