enginkir kullanıcısının son içeriği

1. enginkir

Haber Xiaomi Mi 5S Toplatılıyor

Cepport dan alınan Mi5s lerde de aynı sorun varmı? uğraşan oldu mu?
  2. enginkir

Satış __SEFA__ Global Teknik Servis Ve İkinci El Cihaz Satışı

Hayırlı olsun,takibe devam.. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. enginkir

İnceleme Xiaomi Mi A1 Video İnceleme

Arkadaşlar. Kızım için A1 almayı düşünüyordum fakat SAR değerlerini incelerken biraz yüksek oluğunu( Baş 1.75 ) gördüm. Bu değerler tek hat kullanımında nasıldır acaba ? Bilgisi olan var mı dır? Teşekkür ederim..
  4. enginkir

Soru Xiaomi Mi Max 2 - Kimlerde var?

Çok teşekkür ederim,o zaman scorpi hocamızı da rahatsız ederim ara sıra [emoji4] MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. enginkir

Çok teşekkür ederim yorumunuz için,benim içimden de max2 geçiyordu ama kullananlara da bir sormak istedim. İşlem hızı iyi mi hocam,benim mi 5s im gayet iyi o konuda.. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. enginkir

Arkadaşlar hepinize merhaba,Ben Mi5s kullanıyorum.Eşime de yeni bir telefon alma ihtiyacı doğdu.Oyun falan oynamıyor ama büyük ekran istiyor kitap okuma ve video için.Ben de biraz araştırınca Mi max2 ile Redmi 5 plus buldum internette. Birbirine yakın cihazlar.Redmi 5 plus daha yeni...
  7. enginkir

Rom Mi 5S MIUI 8(v9.1.1.0) Global Kararlı yayınlandı!

Arkadaşlar,Global Beta dan global kararlıya nasıl geçiş yapılır?Mümkün mü? Kararlıdan Beta ya güncelleyici üzerinden geçmek çok daha kolay çünkü..Ama geri dönmek isteyenler nasıl yapacak,bilgisi olan var mı acaba?Teşekkür ederim..
  8. enginkir

İpucu MIUI 9 Güncelleme Tarihleri

Arkadaşlar Global Beta rom Türkçe mi ?
  9. enginkir

İpucu MIUI 9 Güncelleme Tarihleri

Hocam,global beta ya bu şekilde geçiş yapınca tekrar global rom a dönüş yapabiliyor muyuz?Ne şekilde oluyor acaba?Şu an global rom kullanıyorum bir sorun da yok ama MİUİ9 gelmedi hala,biraz da sıkıldım . değişiklik iyi mi olur yoksa pişman mı olurum karar veremedim.Bozmayalım telefonu...
  10. enginkir

8.5.4.0 kararlı güncelleme geldi (Mi5S)

indirdim ama gözle görünür bir değişiklik olmadı
  11. enginkir

Soru Alış - Xiaomi Mi5s Almalı mıyım?

Mi5s alırken farklı satıcılar olmasına rağmen cepport' u tercih ettim.Telefon ile görüşerek kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz, her konuda yardımcı oluyorlar.Ben arka kamerasını pek beğenmedim,ön kamera daha iyi çekiyor.Hızı gerçekten çok iyi, başka bir olumsuzluğa...
Üst Alt