Eneszyilmaz kullanıcısının son içeriği

1. E

Sohbet Mi 8SE den İphone 7 ye geçtim

Arkadaşlar 5 ay kullandığım mi8se cihazımı sattım iPhone 7 ye geçtim 1 aydın 7 yi kullanıyorum düşüncelerimi paylaşmak istedim Allahım ne kadar şükretsem az şükür namazı kılsam yeridir abi kusursuz ya bu iPhone işi yapıyor dedim gerçekten 7 yi kullanmaya başladığımdan beri eline verdiği hissiyat...
  2. E

Soru iPhone SE vs Xiaomi Redmi Note 7

Hocam tövbe diyin aman benim arkadaşdaki 7 plus canon gibi çekiyor portresi bir efsane arkadaşınız belki çekemiyordur ve xiaominin portresi porte değilki saçma bi bulanıklık katıyor beceremiyorlar benim görüşüm ayrıyeten ben 7 nin kamerasını daha çok beğendim açıkcası tabi zevk ve görüş meselesi...
  3. E

Şöyle diyim hocam ios olması benim için artı yöndedir ve benimde sıkıntım şu telefonla uğraşmayı çok seven birisiyim ben aşırı seviyorum ama artık bıktım sürekli farklı romlar kerneller modüller sürekli telefonu sıfırlanıyor baştan kurmak porte çekmedi sensör çalışmadı instagram bulanık çekiyor...
  4. E

Hocam bende bu hafta mi8 se satıp iphone 7 ye geçicem çünkü bıktırdı artık bence iphone se ye geçin abimde var gayet stabil güzel büyük oyunlar oynamıyorsan stabillik için iphone se tercih edin 1579980642 Yoksa işiniz zor ben bıktım yok bildirim gelmedi gitmedi yok instagram hikeyem bulanık...
  5. E

Satış Airdots Pro Kablosuz kulaklık

230 tl hocam
  6. E

Tabiki hocam kusura bakmayın
  7. E

Sohbet iPhone a geçtim tekrar

En iyisi hocam ios ama işte onuda ikinci el alıcam üstüne 3 5 koyup 6s veya 7 inşallah bi sıkıntı çıkmadan ios candır asıl
  8. E

Arkadaşlar 15 günlük airdots pro kulaklığım var bu fiyata alınabilcek en kaliteli kullanışlı kulaklıl diyebilirim gerçekten çok memnunum ama yeni telefon alma fikri esti kafama nakite ihtiyacım olduğundan dolayı satılıktır
  9. E

Yardım Redmi airdots kulaklıklar yerinden zor çıkıyor

Konu dışı ama airdots pro var satılıktır 15 günlük cihaz
  10. E

Sohbet iPhone a geçtim tekrar

Bende bugün bu konuyı açmıştım geçiyimmi diye şimdi canı gönülden gelebilirim iphoneye xiaomi güzel iyi ama yazılımları çok sıkıntılı brn bıktım artık her hafta yazılım değiştirmekten baştan aşşa telefon kurmaktan yeşil portreden şebeke sorunundan insta hikaye sorunundan videoları kasarak...
  11. E

Soru Mi8 SE iPhone 6s takas

Tek sorunu batarya abim mi8se ile değişti gaye4 memnun ama mi8se bıktırdı artık
  12. E

Peki 7 ye geçsem?
  13. E

Arkadaşlar elimde mi8se var 6s ile takas etmeyi düşünüyor iphone yerini tutmuyor alışamadım ios daha çok seviyorum üstüne 200 istiyorlar fikriniz nedir xiaomi veya apple aşıkları cevap vermesin mantıklı cevaplar lazım
  14. E

Rom [ROM] [OFFİCİAL] [10.0] EvolutionX 4.0 Sirius

Masik 8.3 ten nasıl geçebilirim
Üst Alt