Sohbet Mi 8SE den İphone 7 ye geçtim

Eneszyilmaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi8 SE
Konular
33
Arkadaşlar 5 ay kullandığım mi8se cihazımı sattım iPhone 7 ye geçtim 1 aydın 7 yi kullanıyorum düşüncelerimi paylaşmak istedim
Allahım ne kadar şükretsem az şükür namazı kılsam yeridir abi kusursuz ya bu iPhone işi yapıyor dedim gerçekten 7 yi kullanmaya başladığımdan beri eline verdiği hissiyat oldun kalite kullanım olsun telefon buymuş dedim mi8 se deki saçma sorunlardan kurtuldum bu telefon kusursuz geldi se de baya baya çok sorun vardı gerçekten benim tavsiyem bir saniye durmayın sorularınız varsa cevaplarım bu arada herkese gerçekten çok teşekkür ederim se kullanırken çok fazla konu açtım sizde yardımcı oldunuz Allah razı olsun forumu gerçekten çok sevmiştim özellikle Reiwa Mr.Fatih By.TRabZonLu™ hocalarıma teşekkür ederim

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Mutlu olmaniz guzel. Gule gule kullanin

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tupcuremzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Hayırlı olsun hocam. Ben de sorunlarından ötürü artık Xiaomi'den vazgeçip oneplus 7t mi alsam yoksa ikinci el iPhone 8/8 plus mı alsam diye düşünüyorum. Zamanında 6s plus almıştım güncellemede hata olmasına rağmen sonraki güncellemesinde direkt çözülmüştü hata. Xiaomi'de bir yeri düzeltirken bir yeri bozuyorlar gibi ya da aldığım cihazlarda hep buna denk geldim. Şimdi iPhone ve oneplus arasında karar vermek gerek.

denizhansen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
D
Cihazım
Max
Konular
10
Herkes şikayet ediyor, bilindik üst segment cihazlar kullandım ve ordan xiaomi ye dönüş yaptım hiç bir zaman sorun yaşamadım :) artık şans mı kader mi diyelim bilemedim

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Tamamen beklentilerle alakalı bir durum. Benim telefondan beklentim sadece internet araması, mail, sms ve arama değil. Böyle olanlar iphone'un kullanım rahatlığından çok memnun kalıyor. Ama çoğu kullanıcı kısıtlanmak istemiyor, dosya indirmek düzenlemek, acil bi işi olduğunda bilgisayar olmadan telefondan işini halletmek istiyor. Böyle kullanıcılar da android sisteminde mutlu oluyor. Hele bir de tema, rom işleri falan olunca inanılmaz özelleştirmeler yapılabiliyor. Benim gibi kullanıcılar daha kompleks olsa da android tarafını tercih ediyor.

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
iPhone 6 kullanmıştım zamanında. Gayet güzeldi fakat ben rom atmayı cihazla uğraşmayı seviyorum APK falan olayları iPhone da yok ve şarj çok çabuk bitiyordu

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Arkadaşlar 5 ay kullandığım mi8se cihazımı sattım iPhone 7 ye geçtim 1 aydın 7 yi kullanıyorum düşüncelerimi paylaşmak istedim
Allahım ne kadar şükretsem az şükür namazı kılsam yeridir abi kusursuz ya bu iPhone işi yapıyor dedim gerçekten 7 yi kullanmaya başladığımdan beri eline verdiği hissiyat oldun kalite kullanım olsun telefon buymuş dedim mi8 se deki saçma sorunlardan kurtuldum bu telefon kusursuz geldi se de baya baya çok sorun vardı gerçekten benim tavsiyem bir saniye durmayın sorularınız varsa cevaplarım bu arada herkese gerçekten çok teşekkür ederim se kullanırken çok fazla konu açtım sizde yardımcı oldunuz Allah razı olsun forumu gerçekten çok sevmiştim özellikle Reiwa Mr.Fatih By.TRabZonLu™ hocalarıma teşekkür ederim

Aradığınız bulmanız ne güzel. Teknolojinin yegane amacı bizim işlerimizi kolaylaştırması. Her insanın istekleri ve arzuları farklıdır. Bir olgu kimine göre iyidir, kimine göre kötüdür. Herşey bir yana forumdan uzak olmanıza gerek yok. Farklı modeller kullanabiliriz ama bu forumdan uzak kalmanıza sebep olmasın. Her konuda bizler buradayız. Selametle..

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Hayırlı olsun hocam. Ben de sorunlarından ötürü artık Xiaomi'den vazgeçip oneplus 7t mi alsam yoksa ikinci el iPhone 8/8 plus mı alsam diye düşünüyorum. Zamanında 6s plus almıştım güncellemede hata olmasına rağmen sonraki güncellemesinde direkt çözülmüştü hata. Xiaomi'de bir yeri düzeltirken bir yeri bozuyorlar gibi ya da aldığım cihazlarda hep buna denk geldim. Şimdi iPhone ve oneplus arasında karar vermek gerek.
iPhone 8 plus öneririm illa geçiş yapacaksanız.

omrfrkbyrk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
3
Apple'daki mükemmeliyetçilik ve kusursuz olma arzusu her türlü cihazına yansıyor bu kanınızda haklısınız evet. Ama bu yansımanın bence artık karşılığının üstünde bir bedeli var. Paramızın pul olduğu şu dönemlerde hak etmediği paraları isteyen cihazlar. Düşük donanım seviyelerine sahip bir cihaza yüksek bedelde para vermek, kusursuzluk için belli bir çizginin dışına çıkamamak, rutin olmak, sınırlı kalmak, hareket alanının kısıtlı olması gibi sebeplerle ben Apple'dan vazgeçiş yaşadım. Android Dünya iken iOS eviniz gibi. Eviniz derli toplu bildiğiniz gibi, risk az ama evinizden hiç dışarı çıkmadan ne kadar zaman geçirebilirsiniz :) Android işte burada Dünya olduğunu gösteriyor. Evet dünyanın da bir düzeni var ama evin risk oranından daha fazla rise sahip olduğu aşikar :) Mi 8 SE özel bir cihaz, adı üstünde Special Edition :) Kimi bu cihazı detaylı araştırmadan aldı. Kimi de "bu donanımı bu paraya bulmak güç, yazılım konusundaki teknik bilgimle bu cihazı kullanabilirim" diye düşünerek aldı. Bu cihazın zorluklar yaşatması normal çünkü global pazara üretilmiş bir cihaz değil. Kendi kanaatimce Apple artık eski ışığını kaybetti. Umarım bu kusursuzluk sizi sıkmaz :) Yeni cihazınızı güle güle kullanın :9

yusufmercan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
Bende iphone 7den redmi note 8 proya geçiş yaptım iphonedan kurtulduğuma seviniyorum günde 2 kez şarja takmaktan bıkmıştım artık dışardan bi uygulama yükleyemiyosun herşeyi parayla almak zorundasın bunlar senin için özgürlükse eğer

Üst Alt