Enes6767 kullanıcısının son içeriği

1. Enes6767

Soru Ekran hızlıca akıyor

Merhaba bunu arada yapıyor her zaman değil çok nadir. Sorun şu ekran hızlıca kayıyor örnek veriyorum arka planda Whatsapp açık sanise hızında ana ekran whatsapa geçiyor o kadar çok hızlı yapıyorki sanise hızında defalarca yapıyor gözle yetişmek mümkün değil insanın yapabileceği hızda birşey...
  2. Enes6767

Yardım poco yansıttan sonra hoparlör bozuldu

Bendede ekrana yansımadığı zaman yani bağlantı sorunu olduğu zaman. YouTube videoları Instagram videoları whatsapp ses kayıtlarını açmıyor. Yeniden başlatınca düzeliyor neden bilmiyorum. Örnek veriyorum YouTube video gitmiyor öyle duruyor. Bu yüzden yansıtmayı kullanmıyorum
  3. Enes6767

Çözüldü Arama ve mesaj simgem değişti

1687895113 Teşekkürler düzeldi dediğiniz gibi yapınca benim anlamadığım. playstore de yok bunlar nerden güncelleniyor? Yani güncellemeyi kaldirdim tekrar güncellemek istesem nerden bulacağım. Özür varmış playstore da şimdi gördüm bunuda öğrenmis oldum sayenizde teşekkürler hocam
  4. Enes6767

Hiç birşey değişmedim sadece arama vs sms simgem değişti eski ve yeniyi paylaştım. 165142 olan ile biten eski simgiler.
  5. Enes6767

Arama ve mesaj simgelerim değişti eskiden daha sağde gözümü görmüyordu eski haline nasıl getiririm
  6. Enes6767

Yardım Xiaomi cloudu Google fotoğraflara indirme

Tamam banada geldi şimdi ama galerideki Google fotoğraflara indirmek istermisiniz seçeneği galeri kamera albümün en üst kısımdan gitti keşke oradan indirseydim acaba tekrar o seçenek gelirmi ?neden kaybolmuş olabilir? İlk başta kabul edip sonra iptal ettim umarım tekrar çıkar
  7. Enes6767

Teşekkürler ne kadar sürdü rarın gelmesi maile mi geldi ?
  8. Enes6767

https://us.i.mi.com/announcement/stop_service?_locale=tr_TR Galerinin en üst sekmesinde bana seçenek sundu bugün mobil veriden gitmesin diye iptal ettim şimdi galeride aynı seçenek çıkmıyor. Xiaomi cloud yedeğini tarih dolmadan Google fotoğrafllara indirmek istiyorum. Daha hızlıca nasıl...
  9. Enes6767

Yardım POCO x3 Pro Açılış Ekranında Kalıyor (Bootloop)

Şuan bende olmadı bir çok resim sildim telefon rahatladı sorun tekrar ederse yazarım
  10. Enes6767

Yardım POCO x3 Pro Açılış Ekranında Kalıyor (Bootloop)

Ne kadar sıklıkla reset atıyordu dün benim başıma geldi ama açıldı tel dahada olmadı şuan...ama cihazdan soğudum model poco x3 pro 14 aylık garantili cihaz siz nasıl hallettiniz
  11. Enes6767

Soru Poco x 3 pro açılış ekranı reset sorunu?

Bakalım başkasının başına gelecek mi forumda
  12. Enes6767

Tekrar yapar mı şuan sorun yok
  13. Enes6767

Belkide 100 kere denedim hiç sorun yok bu olaydan sonra yabancı kelimeler ile arattım aynı sorunu.Xiaomi nin başka serilerindede olmuş hatta çözümleri bile var ilginç ilginç kimisinde kapanıp açılmamış mesala recovery den açmışlar falan
  14. Enes6767

Telefonum POCO X3 Pro 16 aylık gibi bir şey Garantisi devam ediyor dün akşam uyurken titremesine uyandım ve telefonda hiç sorun yoktu... 6-7 kere açılış ekranında reset attı sonra düzeldi açıldı acaba sebebi nedir bilen varsa bilgi verebilir mi? Böyle olunca gerçekten telden soğuyorum açıkçası...
  15. Enes6767

Yardım Mi 11 Lite kamera sorunu

Sanırım cihaz IMEI atılmış cihaz rom dan yada donanımsal olabilir diye düşünüyorum
Üst Alt