Çözüldü Poco X3 pro Instagram sorunu

Enes6767

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global
Telefon Modeli
Xiaomi poco x 3 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba Instagram dan birisine video atarken ilk 15 saniye doluyor sonra altta ikinci 15 saniye videosu doluyor bu şekilde devam ediyor bunu herkes bilir zaten uygulamanın kendi özelliği.ilk kayıttan sonraki videoların hiç birisi mesaj olarak gitmiyor gitmedi gibi kayıt et diye yukardan simgesine dokunucada işlem sürüyor deyip hata veriyor. Yani ilk video gidiyor sonraki hiç bir video ne mesaj olarak gidiyor ne kayıt oluyor bunun nedeni nedir çok sinir bozucu...

Ekli dosyalar

• IMG_20210802_151646.jpg
    IMG_20210802_151646.jpg
    742,5 KB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_2021-08-02-15-14-24-196_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2021-08-02-15-14-24-196_com.instagram.android.jpg
    106,3 KB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_2021-08-02-15-22-23-769_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-08-02-15-22-23-769_com.miui.gallery.jpg
    112,2 KB · Görüntüleme: 17
Çözüm
arkadaşlar bu sorunun cevabi icin cok ugrastim sonunda buldum aslinda bulunacak bir sey de yokmus. tamamen android surumu ile alakali poco x3ler prolar redmi note 9 pro lar mi note 10lar mi note 10 liteler hepsinde aynı sorun ve hepsini de test ettim. android 11 global yada avrupa rom farketmez yuklerseniz bu sorun oluyor 10 surumune geri donerseniz direk ortadan kalkiyor ne isterseniz yapin bunu yapmazsaniz cozemezsiniz xiaomi bu durumu android 12 de çözeceğini soyluyor. bosuna ugrasmayin yaklasik 6 7 modelde bunu denedim

Haylaz8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
Poco x3 nfc
Konular
0
Merhaba Instagram dan birisine video atarken ilk 15 saniye doluyor sonra altta ikinci 15 saniye videosu doluyor bu şekilde devam ediyor bunu herkes bilir zaten uygulamanın kendi özelliği.ilk kayıttan sonraki videoların hiç birisi mesaj olarak gitmiyor gitmedi gibi kayıt et diye yukardan simgesine dokunucada işlem sürüyor deyip hata veriyor. Yani ilk video gidiyor sonraki hiç bir video ne mesaj olarak gidiyor ne kayıt oluyor bunun nedeni nedir çok sinir bozucu...
Merhaba.sorunu çözebildinizmi?

Oyla:

PowerofAirx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Lite
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
24
Daha önce hiç bu sorunu yaşamadım. Uygulama verilerini temizleyip tekrar dener misiniz?

Oyla:

Enes6767

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
10
Daha önce hiç bu sorunu yaşamadım. Uygulama verilerini temizleyip tekrar dener misiniz?
defalarca sildim neler neler yaptım kaldırdım kurdum vs baktım olmuyor bende oluruna bıraktım bir sefer kendine kendine düzeldi ondan sonra tekrar aynı sorun devam etti. instagramda ikinci video kısmına geçtikten sonra o video ne gidiyor ne kayıt oluyor...

Oyla:

indscelik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
awdad
Cihazım
mi 5s plus
Konular
1
arkadaşlar bu sorunun cevabi icin cok ugrastim sonunda buldum aslinda bulunacak bir sey de yokmus. tamamen android surumu ile alakali poco x3ler prolar redmi note 9 pro lar mi note 10lar mi note 10 liteler hepsinde aynı sorun ve hepsini de test ettim. android 11 global yada avrupa rom farketmez yuklerseniz bu sorun oluyor 10 surumune geri donerseniz direk ortadan kalkiyor ne isterseniz yapin bunu yapmazsaniz cozemezsiniz xiaomi bu durumu android 12 de çözeceğini soyluyor. bosuna ugrasmayin yaklasik 6 7 modelde bunu denedim

Oyla: Çözüm

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
defalarca sildim neler neler yaptım kaldırdım kurdum vs baktım olmuyor bende oluruna bıraktım bir sefer kendine kendine düzeldi ondan sonra tekrar aynı sorun devam etti. instagramda ikinci video kısmına geçtikten sonra o video ne gidiyor ne kayıt oluyor...
Aynı sorun arkadaşın eşinde vardı. x3 pro, sırf bu sorun yüzünden 500 tl zararına 17 günlük telefonu satmak zorunda kaldı. işin kötü yanı telefonu ben tavsiye etmiştim mahcup oldum. zaten kadın sadece instagram ve whatsapp için kullanıyordu. denemediğim yöntem kalmadı cihazda olmadı. Böyle yazılımsal saçmalık olamaz aynı sorunu yüzlerce kişide duydum.

Oyla:

Enes6767

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
10
Bende sürüm ile bağlantılı olduğunu düşünüyorum yeni güncel sürümleri update yapınca muhakkak düzelecek eminim çünkü bir kaç kez kendi kendine düzeldi sonra tekrar yaptı sorun çözülünce buraya yazarım.... Başka kişilerde olduğunu görünce sorunun tamamen yazılımsal hata olduğuna emin oldum...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynı sorun arkadaşın eşinde vardı. x3 pro, sırf bu sorun yüzünden 500 tl zararına 17 günlük telefonu satmak zorunda kaldı. işin kötü yanı telefonu ben tavsiye etmiştim mahcup oldum. zaten kadın sadece instagram ve whatsapp için kullanıyordu. denemediğim yöntem kalmadı cihazda olmadı. Böyle yazılımsal saçmalık olamaz aynı sorunu yüzlerce kişide duydum.
İnşallah düzelir gerçekten saçma hemde sinir bozucu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Son olarak modeller hangileri idi çok merak ettim...

Oyla:

indscelik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
awdad
Cihazım
mi 5s plus
Konular
1
android 10 olan cihazlarda sorun yok. 11 güncellemesi aldıktan sonra sorun başlıyor. Mi note 10, mi note 10 lite, redmi note 9 pro, redmi note 9, poco x3, poco x3 pro ( pro da düzeltme yapma şansımız yok çünkü cihaz direk android 11 olarak geliyor 10 yok) , mi 10 bu cihazlar denediğim cihazlar hepsinde aynı bu sorunu mesela mi note 10 da mi note 10 lite da redmi note 9 pro da twrp üzerinden android 10 eu rom atarak cozdum ve güncelleme de yapmıyorum. 12.5 versiyonlarda da sorun devam ediyor. ancak android 12 gelince düzelecekmiş o şekilde söylemişler. Aşırı saçma bir sorun ama yapacak bir şey yok. şuan poco x3 pro kullanıyorum instagramda paylaşımları tek tek yapıyorum tam bir rezillik giggle~~giggle~~

Oyla:

Enes6767

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
10
Sorun tamamen düzeldi tabiki hiç kurcalamadim sadece zamana bıraktım Instagram ve miu güncellemesinden sonra sorun ortadan kalktı... Haber etmek istedim

Oyla:
Üst Alt