Enes2103 kullanıcısının son içeriği

1. Enes2103

Çözüldü Mi Flash Hata Vermesine Rağmen Rom Kuruldu

Hepinize teşekkür ederim.
  2. Enes2103

Çözüldü Mi Flash Hata Vermesine Rağmen Rom Kuruldu

Mi Flash ile Poco F2 Pro'ya Endonezya Rom kuracaktım. 1100sn civarı olduktan sonra bir anda "Not Catch Checkpoint" hatası verdi ve başarısız oldu. Daha sonra telefon yeniden başlatıldı ve Endonezya Rom kurulmuş şekilde telefonum açıldı. Bu şekilde telefonu kullanmaya devam etsem ileride bir...
  3. Enes2103

Yardım Mi 5X Mismatching Image and Device Hatası Alıyorum

O şekilde de olmuyor.
  4. Enes2103

Recovery Redmi K30 Pro- Twrp 3.4.2B-0623 Tek Tuş Yükleme Aracı

BU işlemi yaparken telefonu fastboota aldıktan sonra usb yi pcye takıp yapacağız yoksa telefon açıkken mi?
  5. Enes2103

Sohbet 10.000 ₺ bu sistemi almak mantıklı mı?

Tamam, ben bugün veya yarın bakarım. Buradan hızlı iletişim kuramayız nereden devam edelim?
  6. Enes2103

Sohbet Yurtdışı Xiaomi telefon satışı hakkında

Kusura bakmayın sizi de meşgul ettim. Benim demek istediğim farklıydı sonradan anladım, şimdi uzun uzun bunu tartışmayalım. Çok teşekkür ederim, iyi forumlar.
  7. Enes2103

Tamamdır, bütçeniz 10000TL mi?
  8. Enes2103

Teşekkürler ama ben zaten bunları okumuştum, telefon sıfırlarken wipe data ekranında hangilerini seçersem rom kalır ama içindeki benim yüklediğim uygulamalar gider onu soruyorum. Bir de EU rom güncellemesi attığınız linklerde yok. Güncellemeleri nereden takip edeceğim? Her seferinde TWRP...
  9. Enes2103

Anladığım kadarıyla onlar global rootlu yapıp verecek, ben de EU rom indirip flashlayacağım. İmei gitmemesi için nasıl format atıp (wipe data kısmında hangilerini seçip sileyim) eu romu kurmalıyım? Bir de daha önce eu rom kullandım ama hiç güncellemedim. güncelleme olduğunda nereden öğrenip...
  10. Enes2103

Aslında ben hem global hem de rootsuz kullanmak istiyordum. Çünkü rootlularda istediğim birçok uygulama rootlu olduğu için açılmıyor. O zaman rootsuz EU rom kullanacağım. 1 hafta içinde imei kayıdımın yapılması için aldığım yere gideceğim. Orada belirtmem gereken birşey var mı? Direkt global...
  11. Enes2103

Anladım, bence can sıkıcı bir durum, twrp hangi durumlarda gider peki? Eski telefonumda ne yaptığımı tam hatırlamıyorum ama twrp her hareketimde gidiyordu baştan yapmak zorunda kalmıştım.
  12. Enes2103

Gelen güncellemeyi illa internetten bulup rom olarak twrp ile yüklememiz mi gerekiyor? Güncelleme gelmiş ayarlardan yapayım diyemeyeceğiz yani?
  13. Enes2103

Sohbet POCO F2 Pro Hakkında Yardımcı Olacak Varmı?

Eğer hala almadıysan yardımcı olabilirim. Bende 4-5 gün önce aldım.
  14. Enes2103

OTA güncellemesi nedir? Normal ayarlardan yaptğımız güncellemeden farkı nedir?
  15. Enes2103

10.000TL'ye çok daha iyi sistem toplanabilir bence. Birde bence o kadar para verip de 2.el bir pc alma. Adam neden satıyor sebebi doğru ve mantıklıysa belki ama, şahsen benim içime sinmez. Ben de 2019 Mayıs'ta Vatan'da KDV indirimi varken 7.800'e PC toplamıştım. Şuan memnunum. Aynı bütçeye o...
Üst Alt