Enderbaba16 kullanıcısının son içeriği

1. E

Diğer Mi 8 Yeni Always on Display Ekranı

Mi 8 global romda kullanıyordum aod kısmında hatalar vardı bazen açılmıyordu eu beta geçtim o sorun çözüldü
  2. E

MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı Android 10 V11.0.1.0 QEAMIXM İndirme Bağlantıları

Yakin zamanda indirip görüşlerimi yazacağım
  3. E

Soru Mi 9 şarj

aynı sorun bendede var telefonda mi 8
  4. E

Yardım Miui 11 pil sorunum

Aynı sorun bendede var guncelledikten bir kaç gün sonra şarj sorunu başladı ekran görüntüsünde ki gibi ekran,android sistemi ve hücre bekleme çok yemeğe başladı şarj yavaş olmaya felan başladı böyle gidişte eu rom geçmeyi düşünüyorum MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. E

MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

Sonunda geldi güncelleme MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. E

Rom Mi 9 Lite MIUI 11 Geldi

Global de gelmiş galiba MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. E

Soru Yazilim ile ilgili

PEAMIXM MI global Rom PEARUXM olursa Rus romudur PEAEUXM olursa Avrupa romudur MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. E

Soru Mi 8 batarya

Dün sabah 6 buçukta şarjdan çıkardım gün içerisinde instgram,YouTube ve diğer uygulamalar olsun yoğun olarak kullandım 3.5.0 güncellemesi daha bir optimize olduğunu düşünüyorum önceki sürümlere göre MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. E

Madalya 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. ( Madalya )

Herkesin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. E

Sohbet Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun..

Herkesin bayramı kutlu olsun
  11. E

İnceleme Bölgelere Göre Face ID ve Ses Yüksekliği Durumu

Çok faydalı bir çalışma
  12. E

Sohbet 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun (Madalya)

Herkesin 19 Mayıs Atatürk Anma ve Spor bayramı Kutlu olsun
  13. E

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Teşekkürler Süper oldu
  14. E

Sohbet Mi 8 güncelleme

3.1.0 gelecekti ama gördüğüme göre geri çekildi ben güncellemeyi yapmaya çalıştığımda güncelleme hatası verdi
  15. E

Yardım Hard reset sonrası şifre sorunu

Bir şifre isteniyor ama bende anlamadım mail bypass yapılarak açılıyor baya araştırıp acabildim telefonu
Üst Alt