Emrullahaltan kullanıcısının son içeriği

1. E

Madalya Ramazan Madalyası Kazanın

Huzur dolu bir ramazan olması dileğimle hayırlı ramazanlar.
  2. E

Soru Rom öneri yapar mısınız

Cr Droid tek geçerim.
  3. E

Türk Telekom Bimcell internet sorunu

Hatlarınızı değiştirin sorun senin hattında olabilir değilse de bant olayı farklı olabiliyor.
  4. E

Rehber Pubg Mobile 60 FPS Almak HEX Editor İle

İyi günler. Cihazim mi 6 cr droid 6 android 10 şu anda kullansam güncel midir faydası olur mu?
  5. E

Soru En stabil Aosp Rom sizce hangisi

CR DROİD mi6 bir kez bile takılma olmadı tavsiye ederim.
  6. E

Yardım Mi Max 3 Sürüm düşürme

Ben miui 11 den düştüm miui 8 e bir şey olmadı zaten yazılım tamamen 0 landi tüm bilgiler dahil ama tekrar güncelleme yaparak yükseltmistim bir şey olsun zannetmiyorum ama gene de her cihaz ayni olmaz.
  7. E

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

En çokta miui 9 sever
  8. E

Anket Root ile çalışan telefon hızlandırıcılar

Size şöyle bir önerim olacak bu uygulama ekran çözünürlüğünu 720p yaparak fps arttırir lakin cihazinizda bulunan s855 sabit 60 kare hızı sunar bence sizin sorununuz cihazla alakalı değil şebeke ile alakalı ms sorununuz var çünkü s835 de düşük aşırı akıcı ile 57 60 fps alıyorum ben siz o...
  9. E

Rehber Adb ile Pil Sağlığınızın seviyesini öğrenin

Bende öyle düşünüyorum çünkü 3 buçuk yıllık orijinal pili var hala 3/1 kaybetmesi gayet normal deji gelecek zaten biraz daha kullnanir değişim yaparım artık.
  10. E

Yardım Mi Max 3 Sürüm düşürme

Ben mi 6 miui 8 düşürdüm miui 11 den bir sorun olmadı mı flashla yapmıştım 1610915888 Grupta bolca var bootloader açma ama sanırsam bunun icjn bootloadera gerek yok mi flash ile rom dosyasını Fast boot ile yapabilirsiniz 1610915986 Ben düşürdum bir sorun olmamıştı hatta daha hızlı bile olmuştu...
  11. E

device info hw dan baktım hocam bundan pek bir şey anlamadım healt 2 yazıyor ama 2 değil bence pil daha ölü. Orada kayıp olan mah i da göremedim belki benimki custom rom ondandır bilemiyorum. 1610900414
  12. E

3 yil 6 ay lik telde kayip 800 Mah ama döngü hangisi pek anlamadım.
  13. E

Soru İşlemci voltajı azaltmanın ve yükseltmenin yararı nedir ?

Yaptım ama çok bir fark bekleme yükseltsen ısınır düşürsen kasılır en optimum fabrika ayarı şu custom romlardaki verimlilik uygun performans vs varya onlarda aynısını yapıyor cpu herz falan düşürüyor ghz önemi yok cpu nm si ve mimarisi performans sağlar.
  14. E

Mod Güzel ve İlginç, Değişik Modlar

Özel romlar için FPS ölçme programi kf mater apk yi kurun magiskten kf diye aratin yükleyin yeniden başlatın uygulamaya girin pubg vs seçin çalıştırın iyi günler.
Üst Alt