emregms78 kullanıcısının son içeriği

1. emregms78

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Herkesin birbirine yardımcı olduğu cok güzel bir forum.
  2. emregms78

Yardım MİUİ 12 Youtube Pencere İçinde Pencere Çalışmama Sorunu

Eğer sanal tuşlar kapalı ve tam ekran hareketlerini kullanıyorsanız bu problem oluyor. Video esnasında yukarıdan bildirim panelini çekip ayarlara tıklarsanız küçük ekran geliyor. Veya geri geri giderek ana menüye döndüğünüzde de açılıyor. Bunlar işe yaramazsa bilemiyorum.
  3. emregms78

Yardım MIUI 12 Videolarda Üst Bildirimler Açık

Merhabalar, MIUI 12.0.1 EU kullanıyorum. Netflix ve YouTube da video izlerken üsteki bildirim paneli(saat vs.) kapanmıyor ve kötü bir deneyim oluşturuyor. Hele karanlık mod açık ise bir siyah bir beyaz olup dikkat dağıtıyor. Bu sorunun çözümü var mıdır ? Bu sorunu yaşayan başka birisi var mı?
  4. emregms78

Yardım Mi 8 Netflix HD sorunu (Widevine L3)

Nasıl yapılacağını bilmiyorum herhangi bir rehber var mı forumda?
  5. emregms78

Yardım Mi 8 Netflix HD sorunu (Widevine L3)

Merhabalar. Mi 8 cihazımdan Netflix HD üyeliğim olmasına rağmen HD izleyemiyorum. Youtube da HDR vs çalışırken Netflix de çalışmaması çok saçma. 480p film izlemek bir süre sonra gözümü yoruyor. Nasıl Widevine L1 yapabilirim bir yöntemi var mıdır? Veya L1 yapmadan Hd izleyebilir miyim?
  6. emregms78

Soru Mi 8 EU Beta

Mi 8 eu beta rom a nasıl geçebilirim? Herhangi bir rehber var mı?
  7. emregms78

Rom Mi 8 rom tavsiyesi

MiRoom yükleme rehberi var mı? Bl kilidi açık fakat root falan yok nasıl yükleyebilirim?
  8. emregms78

Rom Mi 8 rom tavsiyesi

Mi 8 cihazımda MIUI buglarından bıktım artık. İyi bir rom önerebilir misiniz?
  9. emregms78

Yardım Mi 8 Uygulama Cihazınızda Yüklü Değil hatası

Öncelikle selamlar Mi 8 cihazımda kendi kendine şifre değişti telefonu açmak için şu işlemi yaptım: Rehber - TWRP İle Unutulan Telefon Şifresini Kaldırma Bu sefer de telefon açıldıktan sonra nereye tıklarsam Uygulama Cihazınızda Yüklü Değil diye bir ibare çıkıyor. Ne galeriye ne dosyalara...
  10. emregms78

Yardım Xiaomi 60 fps video sorunsalı

Xiaomi mi 8 cihazımda 30 ve 120 fps video çekebiliyorum 60 fps yok bu probleme çözüm bulabilen varmı?
Üst Alt