Yardım Mi 8 Uygulama Cihazınızda Yüklü Değil hatası

emregms78

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 10.3.5
Telefon Modeli
Mi 8
Bootloader Kilidi
Açık
Öncelikle selamlar Mi 8 cihazımda kendi kendine şifre değişti telefonu açmak için şu işlemi yaptım: Rehber - TWRP İle Unutulan Telefon Şifresini Kaldırma
Bu sefer de telefon açıldıktan sonra nereye tıklarsam Uygulama Cihazınızda Yüklü Değil diye bir ibare çıkıyor. Ne galeriye ne dosyalara girebiliyorum nasıl dosyaları kurtarıp yeni rom atabilirim yardımcı olur musunuz? (Bl kilidi açık) Telefonu pc ye bağladığımda isecihaz şarj oluyor bildirimine tıklayınca hiç tepki vermiyor.

Ekli dosyalar

• 20191012_223315.jpg
    20191012_223315.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 19
  • 20191012_223327.jpg
    20191012_223327.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 17

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Öncelikle selamlar Mi 8 cihazımda kendi kendine şifre değişti telefonu açmak için şu işlemi yaptım: Rehber - TWRP İle Unutulan Telefon Şifresini Kaldırma
Bu sefer de telefon açıldıktan sonra nereye tıklarsam Uygulama Cihazınızda Yüklü Değil diye bir ibare çıkıyor. Ne galeriye ne dosyalara girebiliyorum nasıl dosyaları kurtarıp yeni rom atabilirim yardımcı olur musunuz? (Bl kilidi açık) Telefonu pc ye bağladığımda isecihaz şarj oluyor bildirimine tıklayınca hiç tepki vermiyor.
Sistem içerisinden yanlışlıkla farklı bölümleri de silmiş olabilirsiniz. Android sistemi uygulamaya tıklayınca gideceği yolu bilemiyor gibi. Çözüm bence yeniden rom yüklemek. Araştırması daha uzun sürer hocam

Oyla:
Üst Alt