emrebegen kullanıcısının son içeriği

1. E

Soru Mi 9t IMEI repair sonrası güncelleme

mi9t için izmir içinde imei atabilecek varsa bana ulaşabilir mi? Ücreti dahilinde attırmak istiyorum.
  2. E

Satıldı satilik mi6 128 18k gold vers.

satılmıştır
  3. E

orjinal Xiaomi ANC & USB C ( Type C ) Kulak İçi Kulaklık. gurultu onleyici kulaklik da satilik 150 tl. sifiri 250 civari . 113 db . kuyusu ile birlikte MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. E

resimleri gec de olsa ekleyebildim, fiyat 2000 dir son. 1 seneden fazla garantisi mevcut nokta hatasiz izmirde elden gorerek alabilirsiniz. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. E

Yardım Mi 8 yüz tanima

aliexpressden cihazi nasil aldiniz onemli soru bu bence :)) MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. E

arkadaslar kullanmakta oldugum telefonu mi8ee aldigim icin satiyorum. siyah seramik, 6gb-128gb mi logo kamera cercevesi altin kaplama. delta garantili. garanti suresi var daha. hic bir sorunu cizigi bulunmamaktadir. izmir ici satilik. gorerek alabilirsiniz. ful kutu icerigine ek usb type c...
  7. E

İnceleme Xiaomi Mi8 ve Mi8 Explorer Edition

3000 lik batarya performansı düşündürtüyor. 1 günü çıkartırsa alırım sanırım. ee getirebilecek kişiler iletişime geçerse sevinirim MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. E

Soru Mi6 için en iyi rom?

bi romlarda kamera performans gece cekimi ozellikle hepsi ayni mi ? daha iyi olan varsa hangisi? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. E

Soru Mi 6 Kamera Sorunsalı

aynn 1 seneden fazladir mi5 kullaniyordum, mi 6 aldim daha iyidir diye 2 konuda beni yarida birakti :( MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. E

Rom MIUI 8.2 Kararlı Rom Güncellemesi (16.02.2017)

Çözüldü, Go to Settings > installed apps > Google play store > Then clear cache and uninstall updates. This should work en.miui forumda mevcut
  11. E

Rom MIUI 8.2 Kararlı Rom Güncellemesi (16.02.2017)

Aynı sorun bende de var., dün güncellemiş telefon ota dan bugün marketten hiç bir uygulamayı güncelleyemiyorum? çözüm varmı?
  12. E

Rom -Güncel- Mi 5 Global Stabil ve Beta Orijinal Türkçe Romları (Miui 8 Stabil Yayınlandı !)

arkadaşlar telefonum mi5 pro, içinde xiaomi.eu stable miui 7 rom vardı. twrp fln yüklüydü. bugün bir ara sıkıldım ve global stable roma geçmek istedim. official siteden fastboot global stable rom indirdim ve mi flash ile telefonu fastboota alıp flashladım. ama telefon yarım saattir mi logosunda...
  13. E

İnceleme Mi5 Pro / Mi5s / Mi5s Plus Farkları

Saçma olmuş birindw olan digerinde yok fln [emoji52] MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. E

Mi 5 kumanda

Son versiyonu 4.1.5 sanirim, ve lg samsung kontrol ediyor sony denemedim. Birtek klimada yetersiz MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. E

Mi 5 kumanda

Programa para verecek olsam ilk 3 e girer [emoji23][emoji23] MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt