emre407 kullanıcısının son içeriği

1. emre407

Soru Mi9T Cihazın default açılan kamerasını değiştirmek

Hayır uygulamalar ana lensi kullanır
  2. emre407

Soru Ram genişletme yükseltme özelliği

Çok gerekli bir özellik olduğunu düşünmüyorum. Donanımsal mimari neyse odur yani üzerine yazılımsal ram arttırımı gibi özellikler sadece görüntüden ibaret kalır. Donanımsal olarak arttırılmış ram performansı beklemeyin.
  3. emre407

Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

Eğer memnunsan asla güncellemeni tavsiye etmem. Miui 12 ile şarj süresi düşmüş durumda ve ayrıca cihazın genel performansının da düşeceğini varsayarak konuşuyorum eğer memnunsanız güncellemeyin. Ama yenilikleri seviyorum derseniz güncelleyin.
  4. emre407

Soru Batarya Durumu

Ucuz etin yahnisi bu kadar olur hocam. Bu marka fiyat performans sebebi ile tercih ediliyor ve de tercih edilmeye devam edecek..
  5. emre407

MIUI 12 [ MIUI12 ] Mi 9T Pro / K20 Pro Mi Room Beta Rom 20.7.9 Kurulum ve İndirme Bağlantıları

Farklı bir Recovery kullanın, Twrp ise Orangefox deneyin veya tam tersini yapın. Ben Twrp kullanıyorum ve gayet normal kuruluyor.
  6. emre407

Mod [Mi9T Pro/K20 Pro] Renge Özel Bootlogo ve Fastboot Ekranı

Miui 10 ile de uyumlu mudur acaba hocam?
  7. emre407

Diğer Mi 9T Tool V2 - drason

Mi 9T Pro için uyumlu çalışır mı?
  8. emre407

Soru Mhl desteği

MHL desteği net olarak yok, sahte videolar dolaşıyor olabilir. Miui 10'da Screen Casting çalışıyor, Miui 11'le beraber onu da çöp ettiler çoğu televizyonda artık çalışmıyor. Miui 10'da dahi gecikmeli çalışıyordu ama en azından çalışıyordu. Miui 12'de durum ne bilmiyorum belki de komple...
  9. emre407

Gcam [Türkçe] Google Kamera - Burial v9.2

Auto White Balance, otomatik beyaz renk dengesi. Gündüz farkı anlamazsınız. Fakat gece sarı sokak lambalarının altında bir fotoğraf çektiğinizde AWB kapalı ise sarı renkler turuncuya doğru rahatsız edici şekilde bozuluyor. AWB açıkken ise daha beyaza yakın renk tonları kullanılıyor. Aslında bu...
  10. emre407

Gcam [4K 60FPS EIS][AĞIR ÇEKİM] Google Kamera 7.3.021 - UltraCVM 5

Mi 9T Pro ile düzgün fotoğraf çekiyor. Fakat 2x kameradan ana kameraya dönerken ekran siyah olarak kalıyor. Fotoğraf çekilse de siyah görüntü kalıyor. -60 Fps sabitleme güzel çalışıyor. -Ağır çekim özelliği güzel çalışıyor ama sanırım 240 fps ile kayıt yapıyor. 4/1 ve 8/1 fps değerlerini ölçmek...
  11. emre407

Soru Xiaomi Tool

En iyisi kesinlikle Android 9 ve Miui 10 içeren bir sürüm olacaktır. Her türlü testlere Ekran süresi paylaşımlarından bakabilirsiniz. Miui 11'in size kimi günler 8-10 saat ekran süresi sunabilir fakat kararlı olarak sunabileceği bir stabilite yok. Git gide şişen ve kasmaya başlayan bir sistemdir.
  12. emre407

Çözüldü Mi9T'yi Redmi 8 şarj aleti ile şarj etmek zararlı mıdır?

Sorun değil fakat 5V ile sadece 2Amper gücünde şarj edebileceğiniz için Mi 9T adaptörüne göre şarj süreniz teorik olarak %33 uzayacak. Fakat Mi 9T her zaman 3Amper ile şarj etmiyor bunu da hesaba katmak lazım. Hızlı şarj özellikle %60'lara kadar yüksek kapasitede şarj ediyor sonrasında ısınma...
  13. emre407

Rom [Android Q] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Masik ™X V 16.2 Android 10 MIUI 12 30.08.2020

Miui 11 genelde 1 hatta dayanıyor sonrasında ne ekran süresi kalıyor ne stabilite. Umarım öyle olmaz. Şimdilik ortanın üzerinde bir performans var.
  14. emre407

Rom [Android Q] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Masik ™X V 16.2 Android 10 MIUI 12 30.08.2020

https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-9-t-pro-ekran-suresi-paylasimi.63925/post-925022 Şurada attığım yorumda da benim ekran sürelerim var hocam. 4 saat oyun oynadım. 4.5G ile kullandım geri kalan her şey kapalı. Ekran parlaklığı %75 civarında. 4 saat oyuna ek olarak 2 buçuk saat cihazı...
  15. emre407

Diğer Mi 9 T Pro Ekran Süresi Paylaşımı

Evet arkadaşlar gün karşılaştırma günüdür. Miui 11 Masik x v11.3 kullanıyorum. Fark ettim ki eski gönderimde olan koşulların neredeyse aynısıyla oyun oynamışım Miui 11 ile. Miui 11 Masik 11.3 ile Toplamda 4 saat oyun oynamışım ve 6.30 saat ekran sürem var. Kalan şarj ise %18. Önceki...
Üst Alt