Soru Oyun Hızlandırıcı Kısayolları

emre407

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9T Pro 128GB
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Merhabalar iyi akşamlar. Arkadaşlar üstte gördüğünüz Oyun Hızlandırıcı ile açılmış bir oyunda sol üstte kısayollar var. Bu kısayolları değiştirme imkanımız var mıdır? Eskiden bu kadar kısayol dahi yoktu sadece 3 adet vardı, geçenlerde Game Launcherı son sürüme güncellediğimde 2-3 kısayol daha eklendi. Bilindiği üzere PiP Android dünyasında uzun süredir var ve bu gibi özelliklere Samsung ve LG aleminden aşinayız. Şu an çok sıkıntı çekiyorum yeterli sayıda kısayol yok diye. Uygulamaları açmak için illaki oyunu arkaplana atıp açmak gerekiyor. Halbuki kısayolları mevcut Telegram, Facebook benzeri uygulamalar sorunsuz çalışıyor. İllaki vardır kısayol eklemenin yolları fakat bileniniz yok mu? Xiaomi böyle bir özellik getirdiyse kısayol eklemek zor bir şey olmamalı, geliştirilmiş olmalı illaki..

Furkan Tekinşen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan T.
Cihazım
Mi9se
Konular
28
Bende bakmıştım yoktu öyle bir seçenek. Ayrıca ses değiştirici eklemişti, denedim çalıştıramadım. Bende ML oynuyordum dün ban yiyene kadar :)

emre407

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9T Pro 128GB
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Hocam kısayol muhabbeti için bir çözüm bulabilmiş değilim açıkçası geliştiricilerin de umurunda değiller. Talep ettim ama uğraşmıyorlar ve kısayolları da değiştirmenin bir yöntemi yok gibi. Ses değiştiriciyi MLBB'de çalıştıramadım ama ses kaydı kısmında çalıştığını gösteriyordu.

Üst Alt