emrahuzun84 kullanıcısının son içeriği

1. E

İnceleme MIUI 10 - 9.5.16 Global Beta Güncellemesi Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

Bu aksam telefonun orta tusuda bozuldu. Kullanilamayacak gibi oldugundan actim icini. Tum soketleri temizledim, dokunmatik panelden motherborda giden flexin kirilim yerlerini duzeltip geri taktim. Orta tus ve dokunmatigin heryeri calismaya başladı :) fakat parmak izi sensörü artik calismiyor...
  2. E

İnceleme MIUI 10 - 9.5.16 Global Beta Güncellemesi Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

Ben yanlış anlamışım kusura bakmayin :) umarım yazilimsal bir problemdir yoksa ekran değiştirmek zorunda kalacağım :(
  3. E

Sanirim benim mesajimdan bahsettiniz yillardir ayni sekilde guncelleme yaparim ki zaten guncellemenin orjinal sekli budur diye düşünüyorum. Telefona guncelleme var diye bildirim gelir, uzerine tiklar indirir ve kur derim hep. Daha saglikli bir yöntem varmidir
  4. E

Mi 6 telefonuma otomatik guncelleme gelince yükledim ve ekranimin ust tarafinda yaklasik 1 cm lik yatay bir serit halinde dokunmatik calismamaya basladi. Boyle bir problemle karşılaşan oldumu arkadaslar?
  5. E

Yardım Mİ 6 ekran dokunmatiği problemi

Telefonu açtığımda onu bende fark ettim. Ekran ve dokunmatik birbirlerine entegre gibi yapışıktı, ayrılabilir mi diye zorlamaya cesaretim olmadı :) Yeni ekran siparişi verdim artık, komple değiştireceğim mecbur.
  6. E

Reklam yapmasaydiniz iyiydi. Telefonu komple sokup taktim zaten. Hatta ekran daha önce serviste değişmişti kenarlardan ışık sızması vardi. Ben söküp yapistirdigimda bu sizmalar bile gitti. Servislerin isciligi bana göre kötü yani ben soruma cevap ariyorum. Teknik bilen arkadaslarin yardimini...
  7. E

Merhaba arkadaşlar, Konu ile ilgili paylaşım bulamadığım için yeni konu açma gereği duydum, Mi 6 telefonumun ekran dokunmatiğinde ölü bölgeler mevcut, 1cm yatay bir şeritte dokunmatik hiç işlemiyor. yaptığım araştırmalara göre format atmanın yada teleonu söküp ekran konnektörlerinin sökülüp...
  8. E

Güncelleme MIUI 10 - [8.9.20] Global Beta ROM Güncellemesi

Romu guncelledikten sonra telefonun ahize sesinde ciddi bir azalma oldu. Böyle bir problemle karşılaşan oldumu?
  9. E

Mi 6 9.5.6.0 Gecelik

Merhaba arkadaslar. Az once guncellemeyi yukledim. Merak edilen birkac konuda bilgi vereyim. Parmak izi okuyucu hizi biraz dusmus, tabi bunu cihazi cok hizli kullanan arkadaslar daha fazla hissederler, rahatsiz edecek duzeyde degil yani. Ozellikle bekledigim iyilestirme kulaklik ses duzeyiydi...
Üst Alt