Emirhan S. kullanıcısının son içeriği

1. Emirhan S.

Yardım Mi 9 Lite Kasma Sorunu

Merhaba dostlar yaklaşık 2 haftadır telefonumda performans sorunu yaşıyorum. Uygulamaları genelde tek klasörde toplayarak kullanıyorum fakat son zamanlarda klasöre girdiğimde ani kasmalar yaşıyorum bir iki kez gir çık yaptıktan sonra sorun düzeliyor fakat bu durum çok can sıkıcı. Telefona virüs...
  2. Emirhan S.

Yardım Mİ 9 Lite Kasma Sorunu

Merhaba dostlar yaklaşık 2 haftadır telefonumda performans sorunu yaşıyorum. Uygulamaları genelde tek klasörde toplayarak kullanıyorum fakat son zamanlarda klasöre girdiğimde ani kasalar yaşıyorum bir iki kez gir çık yaptıktan sonra sorun düzeliyor fakat bu durum çok can sıkıcı. Telefona virüs...
  3. Emirhan S.

Yardım Haber Kaldırma

Merhabalar buradaki haberleri nasıl kaldırabilirim? Yardımcı olur musunuz?
  4. Emirhan S.

Yardım Redmi note 8 pro instagram kalite sorunu

Hocam aynı sorunu bende yaşıyorum. Mi 9 Lite kullanıcısıyım. Yani video kalitesi biraz düşük olsa anlarımda bu resmen tost makinesiyle çekilmiş gibi duruyor. WhatsApp ta video paylaşımı yaptığım zamanda tost makinesiyle çekilmiş gibi duruyor. Ne yapmamız lazım?
  5. Emirhan S.

Yardım WhatsApp video kalitesizliği

Merhabalar WhatsApp`ta video paylaşınca video kalitesi çok kötü oluyor sanki tost makinesiyle çekilmiş gibi duruyor. Normal video çekiminde böyle bir sıkıntı yok fakat paylaşım yapınca çok kötü oluyor. Ek olarak Instagram'da izlediğim videolarda piksel piksel çok kötü gözüküyor. Yardımcı olur...
  6. Emirhan S.

Yardım Mİ 9 Lite Arayüz Kasma Hissi

Ben de iPhone 5s'den geçtim 5s bile daha akıcı gibiydi. Özellikle YouTube'de takılmalar yaşıyorum. 1575961184 Evet ben de fark ettim ama çok rahatsız etmedi zaten yüz tanıma kullanıyorum.
  7. Emirhan S.

Yardım Mİ 9 Lite Arayüz Kasma Hissi

Merhabalar dostlar telefonda gezinirken arayüz geçişlerinde hafif kasma hissi yaşıyorum. Bu normal midir? Telefonu dün satın aldım ve son sürüme güncelledim. Birde batarya biraz hızlı gidiyor gibi geldi. Mesela forumda 3dk kadar gezindim %1 şarj yemesi normal mi?Yıllardır ıphone kullanıcısı...
  8. Emirhan S.

Yardım Mİ9 Lite Neden İlgi Görmüyor?

Dostlar şuan en ucuz Mi9 Lite 64gb Mavi modeli 2227 Tl. Dün alsaydım 128gb olanı 2300 tl ye alacaktım trendyolda daha ucuz olur dedim tam tersi eski fiyatta kalsaydı daha uygundu. Şimdi 128gb 2489 tl olmuş ve benim bütçemi biraz aşıyor. Sizce 2227Tl 64gb versiyonunu mu alayım yoksa 2489 Tl ye...
  9. Emirhan S.

Yorumunuz için teşekkür ederim. :)
  10. Emirhan S.

Aynen hocam ya ne güzel hepsiburada’dan alacaktım 128gblık 2300 Tl ye şimdi trendyolda olmuş 2500 Hepsiburada indirimi bitmiş o da 2500 olmuş. Yıkık gibi hissediyorum şuan...
  11. Emirhan S.

4500mah olmasının sebebi ekranın lcd olmasından kaynaklı. Mi9 Lite Amoled olduğu için daha az güç tüketiyor. Bir de bir şey sormak istiyorum. Kamera performansında mp değerini esas kriter mi almalıyız? Araştırmalarıma göre mp den ziyade lens kalitesi önemliymiş. 1574600573 Hayırlı olsun
  12. Emirhan S.

Değerli yorumun için teşekkür ederim. Mi9 Lite’nin 128gb’lık modelini almayı planlıyorum. Şuanda hepsiburada da 2300 TL. Sizce bu fiyat iyi mi? Trendyol indiriminde daha uygun fiyata satılabileceğini düşünüyor musunuz?
  13. Emirhan S.

Sıkıntı derken Xiaomi bu seriye önem vermiyormuş (sanırım güncellemeyle ilgili)
  14. Emirhan S.

6 senedir ıphone kullanıcısı olduğum için MediaTek ve Snapdragon işlemci arasındaki farkı bilmiyorum. Sanırsam genel olarak MediaTek’e eski işlemcilerinden dolayı güvenilmiyor. 1574543187 Peki dostlar forumda ufak bir gezindim de Mi9 “Lite” modeli olduğu için sıkıntı çıkarıyormuş. Bu doğru mu...
  15. Emirhan S.

Merhabalar dostlar yakın zamanda Mİ9 Lite almayı planlıyorum fakat genelde Mi9 Lite yerine hep Note 8 Pro öneriliyor. Kendi araştırmalarıma iki modelin artılarını belirledim. Mi9 Lite Artıları: Amoled Ekran, Video Performansı(Note 8 Pro’ya göre), Always On Display, RGB bildirim,10nm cpu...
Üst Alt