Emir18 kullanıcısının son içeriği

1. E

Rom Mi 10 – Global Kararlı Android 12 V13.0.3.0.SJBMIXM

Arkadaşlar bana bu sürüm geldi şimdi yüklüyorum deneyimlerimi paylaşırım ülke hindistan yapmıştım...
  2. E

Ana Başlık Xiaomi Mi 10 Kullanıcı Yorumları

Kardeşim bendede mi 10 global var imei nerde çözdüm bilgi verirsen sevinirim
  3. E

Rom [Android 11] [İlk Sürüm] Mi 10 Pro Global Kararlı V12.1.2.0.RJAMIXM İndirme Bağlantısı

1600630425 Mi 10 için imei nerde yapıyorlar paylaşırsanız sevinirim
  4. E

Ana Başlık Xiaomi Mi 10 Kullanıcı Yorumları

1599979720 Kardeşim İzmir'de umut GSM var imei atiliyormu diye sordum 350 TL attığını söyledi İzmirli olan varsa yerinde sorsa iyi olur
  5. E

MIUI 11 Miui 11 geldi

Arkadaşlar mi6 telefonuma miui 11 geldi gayet akıcı ve kullanışlı olmuş hayırlı olsun
  6. E

Yardım Google Fotoğraflar kullanımı

Arkadaşlar Google fotoğraflar 15 GB doldu uyarısı alıyorum bunu boşaltmak icin bilgisayara nasıl atıyoruz bulamadım yardımcı olursanız sevinirim....
  7. E

Haber Xiaomi Mi 6 için MIUI 10 Stable Rom Dağıtımına Başlandı

Güncellemeyi alan varmı arkadaşlar...
  8. E

Soru Mi6 ses sorunu (ahize)

Speakerboost programını kullanarak sorunu cozersiniz ses bayağı yükseliyor. ..
  9. E

Yardım Bugün ortaya çıkan ahize sorunu!!

Playestore speakerboost programını dene işlem tamam...
  10. E

Yardım Mi6 ahizeden az ses gelmesi

Speakerboost programını dene playstore da var işini fazlası ile çözer ok...
  11. E

Soru Mi 6 hızlı arama

Ayarlardan hızlı arama arayın hızlı arama çıkınca 9 a kadar numara gelecek 2 numaradan 9 a kadar üzerine basılı tutunca isteğiniz kişiyi ekleyin hızlı arama yapmak istediğiniz de arama tuşuna basıp tanımladığiniz numaranın üzerine basılı tutun direkt arıyor bilginize...
  12. E

Soru Mi 6 hızlı arama

Kişileri favorilere ekleyin aramalara gelip sola kaydırın olsun size hızlı arama...
  13. E

Güncelleme (Mi 6) MIUI 9.2.3.0

Arkadaşlar 9.2.3.0 gecelik sürüm yaziyordu yeniden kararliya dönmüş dikkatinizi çekti mi bu durumda yeni sürüm gelirmi gelmez mi...
  14. E

Güncelleme (Mi 6) MIUI 9.2.3.0

yeni güncelleme yükleyip sıkıntı yaşayanlar telefonu yavaslayanlar reboot yapın yani kurtarma modunda yeniden başlatın telefon bayağı bir hızlanıyor bilginize...
Üst Alt