Soru Mi 6 hızlı arama

barayvazeminem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
2
Arkadaşlar merhaba,telefonu 5 aydır kullanıyorum.Öncesinde hep iPhone kullanıyordum.Telefon'un rehber uygulamasında hızlı arama seçeneği, bölmesi vardı.Mi 6 da bu özelliği bulamadım.Bilen veya alternatif uygulama önerisi vb. önerileri olan söyleyebilir mi?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
Arama ekranında ayarlar kısmına girince hızlı arama seçeneği mevcut değilmi sizde.Harun hocanın bahsettiği kısım

Oyla:

semihsezai

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
semih sezai
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
0
Mi 6 dan çook memnunum ancak rehber kişilerden cok sık kullandıklarımı ana ekrana atıp tek tusla kullanmak istiyorum
rehber kayıtlarında ana ekrana ekleme secenegi 2 sekilde var 1) görüntu/profil 2) dogrudan arama ...
siz dogrudan aramayı seçip ilgiki kişi kaydını ana ekrana ekleyebiliyor ancak tıkladıgınızda çalışmıyor
buna karsılık profil olarak kaydı ana ekrana tıkladıgınızda tek tusla açılıyor ayrıca 2.bir tıkla da ilgili telefon kaydına basmanız gerekiyor
acaba dogrudan arama nın ana ekranda acılamaması genel yazılımsal bir konu mu yoksa benim telefonun bir eksikliğimi yada programsalmıdır
[doublepost=1522249263,1522249118][/doublepost]yada guncelleme mi beklemeliyim?

Oyla:

Jokeriss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 6
Konular
7
Mi 6 dan çook memnunum ancak rehber kişilerden cok sık kullandıklarımı ana ekrana atıp tek tusla kullanmak istiyorum
rehber kayıtlarında ana ekrana ekleme secenegi 2 sekilde var 1) görüntu/profil 2) dogrudan arama ...
siz dogrudan aramayı seçip ilgiki kişi kaydını ana ekrana ekleyebiliyor ancak tıkladıgınızda çalışmıyor
buna karsılık profil olarak kaydı ana ekrana tıkladıgınızda tek tusla açılıyor ayrıca 2.bir tıkla da ilgili telefon kaydına basmanız gerekiyor
acaba dogrudan arama nın ana ekranda acılamaması genel yazılımsal bir konu mu yoksa benim telefonun bir eksikliğimi yada programsalmıdır
[doublepost=1522249263,1522249118][/doublepost]yada guncelleme mi beklemeliyim?
Rehbere geldikten sonra istediğiniz kişiye basılı tutun. Bir kısayol seçin der orda Doğrudan Arama seçeneğini seçince ana ekrana geliyor direk kişiye tıkladığınızda aramayı gerçekleştiriyor. Ben bu şekilde kullanıyorum.

Oyla:

Emir18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Mi6
Konular
0
Ayarlardan hızlı arama arayın hızlı arama çıkınca 9 a kadar numara gelecek 2 numaradan 9 a kadar üzerine basılı tutunca isteğiniz kişiyi ekleyin hızlı arama yapmak istediğiniz de arama tuşuna basıp tanımladığiniz numaranın üzerine basılı tutun direkt arıyor bilginize...

Oyla:

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
9 5.3.0 kullanıyorum ana ekrana atınca direk arama yapıyor.

Oyla:

semihsezai

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
semih sezai
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
0
9 5.3.0 kullanıyorum ana ekrana atınca direk arama yapıyor.

Siz bahsettiğiniz güncelemeden önce kişi dogrudan ekrana ekleme yapıp arama gercekleştirebiliyormuydunuz yoksa guncellemeden sonra mı basarabildiniz ? Burası onemli cünkü Xiaomi özel teknik servislerinden birisi bana telefonumu fabrika ayarlarına getirip yeniden kurmamlada basarılabilecegini soyledi ancak bu mumkun olmadı işin ilginci ise Mi 5 kullanan bir tanıdıgımda bu sorun yok hatta o telefon dogrudan arama kısa yol gercekleştırırken once ızın ıstıyor kabul edilmesi durumunda işlem gercekleşiyormus. Yani sizin izninize baglı

Oyla:

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
Siz bahsettiğiniz güncelemeden önce kişi dogrudan ekrana ekleme yapıp arama gercekleştirebiliyormuydunuz yoksa guncellemeden sonra mı basarabildiniz ? Burası onemli cünkü Xiaomi özel teknik servislerinden birisi bana telefonumu fabrika ayarlarına getirip yeniden kurmamlada basarılabilecegini soyledi ancak bu mumkun olmadı işin ilginci ise Mi 5 kullanan bir tanıdıgımda bu sorun yok hatta o telefon dogrudan arama kısa yol gercekleştırırken once ızın ıstıyor kabul edilmesi durumunda işlem gercekleşiyormus. Yani sizin izninize baglı

Önceki sürümde denemedim. Burada konuyu okuyunca deneme yaptım oldu.
Bilgi vermek istedim normalde kullanmıyorum bu şekilde.

Oyla:

Kubraamazlum

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kübra
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
0
Arkadaşlar merhaba,telefonu 5 aydır kullanıyorum.Öncesinde hep iPhone kullanıyordum.Telefon'un rehber uygulamasında hızlı arama seçeneği, bölmesi vardı.Mi 6 da bu özelliği bulamadım.Bilen veya alternatif uygulama önerisi vb. önerileri olan söyleyebilir mi?

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende var hızlı arama arama tuşlarına girdiğimizde atıyorum 5 numara olsun basılı tutunca hızlı aramaya kişi atamak ister misiniz diye falan soruyor ordan oluyor ..

Oyla:

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Kişi resmine tıklayın sağ üstte kalp var ona basın favorilere ekliyor hep en başta oluyor

Oyla:
Üst Alt