emin tahir kullanıcısının son içeriği

1. emin tahir

Yardım Vowifi over Sim Data (wifi aramasını sim kart üzerinden yapmak) / Backup Calling / Auto Data Switching

Merhabalar, Şuan yurtdışındayım ve Mi 10 cihazımda bulunduğum ülkenin yerel hattını (Vodafone) ve Turkcell hattımı birlikte kullanıyorum. Vowifi üzerinden turkcell hattım güzel çalışıyor ama sürekli wifi'ye bağlı kalmak gerekiyor. Iphone ve samsung modellerinde wifi araması 2.simin datası ile...
  2. emin tahir

Yardım IMEI Repair için qualcomm driver yok

1) Diag port açmaya çalışıyorsunuz, bu port için ayrı bir driver kurmanız gerekiyor. 2) Bu seviyede takıldıysanız imei işi ile hiç uğraşmayın ve hatta mi 10 için imei işi ile hiç uğraşmayın oldukça sıkıntılı süreçler yaşanabilir, gerek modem dosyası kaynaklı şebeke probelmeri gerekse kamera...
  3. emin tahir

Yardım Redmi not 10 pro Vakıfbank nfc çalışmıyor.

Günlerdir vakıfbank NFC çalışmamısı ile ilgili kafa yordum, banka ile defaten görüştüm tabi uygulamayı kaldırıp tekrar kurmaktan başka bir tavsiyeleri olmadı. Çözümü şu şekilde buldum bir dene istersen, Geliştirici seçenkeleri içinde USB hata ayıklamayı kapat, daha sonra da geliştirici...
  4. emin tahir

Yardım Mi10 Hücresel Ağı Kapatıp, Wlan üzerinden telefonu kullanma

Hocam telefonu önce uçak moduna alınız, ardından sadece wirelessi açın. Telefonunuz vowifi ile çalışır.
  5. emin tahir

Soru Mi 10 (umi) Dual Sim Kullanımı

cihaz global ne yazzık ki:(
  6. emin tahir

Hocam global model, çift sim tepsisi var(zaten sim 2'ye takınca hattı görüyor ama şebeke almıyor diye belirtmiştim.) Costum romdan hangisini kullanmak lazım? Ben xiaomi eu romdan çok memnunum, hint romunda google mesajlaşma arama gibi sıkıntılardan dolayı tercih etmiyorum. Costum rom...
  7. emin tahir

Cihazda imei işlemi yok, hint romu denemedim. Birde öyle deneyelim bakalım
  8. emin tahir

neden anlamadım? Zaten çift sim kart kullanmayacağım ama 2nci sim çalışacak mı onu merak ediyorum.
  9. emin tahir

Merhaba arkadaşlar, cihazım mi 10 (umi). Rom olarak çin romu kaynaklı xiaomi.eu 12.5.3 sürümünü kullanıyorum. imei kontrol ettiğimide 2 sim de gözüküyor. Ancak 2'nci slota sim kart takınca simi görüyor ama şebeke alamıyor. 2nci simi aktif etmek için herhangi birşey yapmak gerekiyor mu?
  10. emin tahir

Yardım Ankara'da Teknik Servis

Merhaba dostlar, daha önce bahsetmiştim Mi 10 cihazımda Sim kart tepsisi kırıldı ve parça içerde kaldı. Cihazın içini açmadan halledebilecek yada açarsa düzgün işçiliği olan bir yer arıyorum. Yardımcı olabilecek üyemiz yada tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?
  11. emin tahir

Sohbet Fastboot moda geçince bilgisayar görmüyor

-Aşağıda yazdıklarım kendi şahsi fikir ve deneyimlerimdir. Uzun bir yazı oldu, içinde hiç bir bağlayıcı kanıt olmadığı için zamanı olan arkadaşlarım okur ve tartışmak isterlerse diye buraya eklemek istedim- İlk defa miui yazılımı ile 2011 yılında tanıştım. O zamanlar cihaz üretimi olmayan...
  12. emin tahir

Soru Bluetooth bağlantı problemi Superb

Nasıl bir sorun? Hiç bağlanmıyor mu yoksa bağlanıyor ses mi alamıyorsun?
  13. emin tahir

Soru Ekran ve Lens koruyucu

Denemedim ama videolarını izledim, kolay çıkıyordu. Zaten içinde ki sıvı ışıkla kuruyor ve yapışkan oluyor. Zaten kurumuş hali sıcak silikondan geriye kalan yapışkan artığı gibi yumuşak kıvamlı bişey, elinle sürtünce dahi gidiyor.
  14. emin tahir

Çözüldü MI 10 PRO - imei silindi EFS yedeği yok

Mesajı düzelttim, sorun çözülmüş sanırım...
Üst Alt