emicemu kullanıcısının son içeriği

1. E

Recovery [Sadece Android 10]Xiaomi Mi 8 SE - Twrp 3.3.1-0301 Tek Tuş Yükleme Aracı

Bilgisayar cihazı tam olarak tanımıyor gibi twrp yükleme sırasında fastboot moddan çıkıyor bunu nasıl düzeltebilirim.
  2. E

Yardım Redmi 11 Pro plus cin mali cihaz

Elimde redmi note 11 pro plus cihaz var. Bu cihaz cin pazarinda satılan bir cihazmis bunu sonradan öğrendim. Şuan cihaz açılmıyor recovery modda kalıyor. Bootlaeder kilidi kititli miflash ile yazilim atamıyorum. İmei atilmamış cihaz kayıtsız kullanim suresini kullanıyor. Guncelleme sonrasi çöktü...
  3. E

Yardım Fastboot Siyah Ekran Sorunu

Bende aynı sorun mi 8 lite de var fastboot moda alıp bilgisayara takınca ekran gidiyor siyah ekran oluyor üst tarafında küçük yazılar çıkıyor. Telefon sorunsuz çalışıyor bootloader kilidi açmak için fastboot moduna alıyorum. Ama bilgisayar takınca siyah ekrana geçiyor bilgisayar tanımıyor. Cihaz...
  4. E

Yardım Resmi Note 11 SE

Nasıl yapacağız
  5. E

Yardım Resmi Note 11 SE

Elimde redmi Note 11 SE modeli var. Yazılım olarak Note 10 MIUI 12.5 global yazılımı atılmış sanırım güncelleme var indiriyorum yeniden baslatilinca kurtarma modunda başlatıyor orada kalıyor. Birde telefonun çekim gücü çok düşük şebeke gidip geliyor sürekli bunu nasıl çözebiliriz. Mi orjinal...
  6. E

Yardım Yurtdışı SMS Ücreti

Vodafone müşterü hizmetleri bunu kapatırsanız telefon güncelleme almaz diyor. Böyle bir şey söz konusu mu?
  7. E

Xiaomi sim etkinleştirme servisini kapatmak telefonun kullanımına herhangi bir kısıtlama getirin mi ?
  8. E

Vodafone faturalı hat kullanıyorum. Cihaz olarak Mi8 Lite kullanıyorum. Faturaya ma her ay yurtdışı SMS ücreti olarak 2.18 TL ücret yansıyor. 00447491163442 bu numaraya sürekli SMS gidiyor. Vodafone müşteri hizmetleriyle görüştüm. Bana verilen cevap bu sorun huawei , apple ve xiaomi marka...
  9. E

MIUI 12 Mi 8 Lite Global Kararlı V12.0.3.0.QDTMIXM İndirme Bağlantısı

Root atınca ota güncellemeleri alabiliyor muyuz. Gerçi mi 8 lite için son güncelleme mıuı 12 sanırım mıuı 13 ü alacağını düşünmüyorum.
  10. E

Evet kusura bakmayın nasıl yazmışım bende yeni fark ettim.
  11. E

Kenara ara yüzü değişmedi mi 8 lite gelemecek mi
  12. E

Kamera arayüzü güncellenmedi.
Üst Alt