Yardım Yurtdışı SMS Ücreti

emicemu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enis
Cihazım
LG G4
Konular
3
Vodafone faturalı hat kullanıyorum. Cihaz olarak Mi8 Lite kullanıyorum. Faturaya ma her ay yurtdışı SMS ücreti olarak 2.18 TL ücret yansıyor. 00447491163442 bu numaraya sürekli SMS gidiyor. Vodafone müşteri hizmetleriyle görüştüm. Bana verilen cevap bu sorun huawei , apple ve xiaomi marka cihazlarda genel bir sorun hat ile alakalı değil bu cihaz güncelleme almak için yurtdışındaki serverlere mesaj atıyor, yani bu cihazıyla alakalı bir durum bunu engellerseniz güncelleme alamazsınız diyorlar. Evet belki diyeceksiniz kardeş 2 TL nin peşine mi düştün diye ben haksız yere neden kesinti oluyor hem habersiz şekilde bunun peşindeyim.Aynı durumda olan arkadaşlar var mı? Vodafone haklı mı?

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
+44 le başlayan numaralar İngiltere'ye ait. kullandığınız bir uygulama sms gönderiyor olmalı. Xiaomi'nin güncelleme için sms gönderme uygulaması bildiğim kadarıyla yok ve olsa da Çin numarası olur. Uygulama ayarlarından sms izni olanları kontrol etmenizde fayda var

Oyla:

emicemu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enis
Cihazım
LG G4
Konular
3
Xiaomi sim etkinleştirme servisini kapatmak telefonun kullanımına herhangi bir kısıtlama getirin mi ?

Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Xiaomi sim etkinleştirme servisini kapatmak telefonun kullanımına herhangi bir kısıtlama getirin mi ?
Telefonun kullanımına engel değildir hocam sadece mi cloud üzerinden arama ve mesaj yedeğini alamazsınız ve cihazı bul özelliğini kullanamazsınız.

Oyla:

emicemu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enis
Cihazım
LG G4
Konular
3
Vodafone müşterü hizmetleri bunu kapatırsanız telefon güncelleme almaz diyor. Böyle bir şey söz konusu mu?

Oyla:

f0re1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
18
Vodafone müşterü hizmetleri bunu kapatırsanız telefon güncelleme almaz diyor. Böyle bir şey söz konusu mu?
Tabiki söz konusu değil hocam o tamamen müşteri hizmetleri çalışanının bilgisizliği güncellemeyi sms ile mi gönderiyorlar :D

Oyla:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Mi Cloude üzerinden Monalte 'nin yazdığı gibi cep telefonunuzda yer alan bilgi ve belgelerin yedeğini alamazsınız.

Bu durumun önemi kişi ve isteklerine göre değişir.

Ama siz siz olun Mi Cloude şifresini unutmayın, aksi halde gerektiğinde kullanamaz iseniz sorun yaşayabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt