elikathesaver kullanıcısının son içeriği

1. E

Rehber Mi 8 SE Fastboot Ekrarında Kalanlar İçeri

Bildiğim kadarıyla şu an twrp işe yaramayacaktır. İlk önce bootloop'a (fastboot ekranında takilmamiş) düşmemiş halde olan bir telefonu sizin fastboot a almanız lazım. Bunun için de ilk önce kendi bir orjinal çin romunu mi flashtan flashlamalisiniz. 1558301344 Hocam şu an durum ne?
  2. E

Rica ederim :))) 1557858224 aynen öyle, bir sıkıntı yok 1557858383 benim açtığım ilk konu, tam olarak dediğim gibiyim, işin çömeziyim. ama bu sorunu dibine kadar çektim, gerçek manasıyla onlarca kişiyle mesajlaştım, 2 TAM gün uğraştığım bilgileri haplaştırmaya çalıştım, kesinlikle hatalar...
  3. E

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Aynen bu tabloydu, yanlış görmüşüm hocam
  4. E

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Aslında bir tabloda gösteriyordu olduğunu ama yanlış da görmüş olabilirim..
  5. E

Ayrıca diğeri rehberlerden farklı olarak, İlk FORMAT DATADAN SONRA REBOOT yapılmalıdır. Yoksa internal storage içindeki twrp'yi silersiniz. Sonra fastboot ekraniyla bakışırsınız tabi :D
  6. E

Evet twrpyi de flashlamak çok önemli çünkü ben eu rom 10.3.1e uygun bir twrpyi bulamadım maalesef.0423 de, 1227 de çalışmıyor. Eğer 1217yi 8.1 eu'da 9 eu 'ya geçerken tam dediğim yerde flashlarsa sorun yaşayan arkadaşlar, görecekler ki eu 9da da kullanabiliyorlar twrpyi. Fastboot yolu aşağı...
  7. E

Yardım Eu rom kulaklık sesi

Teşekkürler
  8. E

Yardım EU Rom Kulaklık Sesi

Teşekkürler hocam kaynak vermeniz de çok güzel olmuş.
  9. E

Yardım Eu rom kulaklık sesi

Aynı sorunu yaşıyorum su an, Dolby dediğiniz şey ne
  10. E

Yardım Telefonuma güncelleme gelmiş ama yükleyemiyorum

evet bende de şu an eu var ve güncellemeler sunucu yüzünden indirilemiyor diyor direkt.
  11. E

Recovery Xiaomi Mi 8 SE Twrp 3.3.0-0423 Tek Tuş Yükleme Aracı

hocam ben size mesaj atmıştım ggelmemiş mi? konu açtım ben :Rehber - Mi 8 SE FASTBOOT EKRANINDA TAKILANLAR İÇERİ!
  12. E

Merhaba arkadaşlar, Kategoride de görüldüğü üzere tatlı bela Mi 8 SE'nin, China Rom'undan herhangi bir roma geçerkenki en büyük sıkıntılardan birini çözümünü aşağıya bırakacağım. Sorun: Fastboot ekranında twrp ekranına geçildikten sonra reboot işlemi ardından fastboot ekranının her ne işlem...
Üst Alt