eksabayt kullanıcısının son içeriği

1. E

Rom Mi 9T Pro / K20 Pro Hindistan Kararlı Rom MIUI 11 V11.0.4.0.QFKINXM İndirme Bağlantıları

Hocam noktasız virgülsüz öyle bi yazmışsın ki, 2 ay sonra tekrar açıp okusan sen bile anlamazsın ne demek istediğini. Azıcık detay verseydin, adım adım yazsaydın daha faydalı olurdu. Yazdıklarını uygulayabilip hindistan romu yüklemeyi başaran olduğunu sanmıyorum. Bende de mismatching image and...
  2. E

Yardım Netflix hakkında

Uygulama versiyonu nedir? Mi cihazlarda netflix'in son versiyon apk si ya çalışmıyor ya da sorunlu çalışıyor. Sürüm 6.13.0 build 29940'ı sorunsuz kullanıyorum. Mevcut versiyonu kaldırıp bu versiyonu yüklemeyi dene istersen.
  3. E

Haber Xiaomi yeni bir kablosuz kulaklık çıkardı: Mi AirDots 2 SE

Bundan önceki 2 modeli 40-50 dolar civarında fiyatlarla çıkarmıştı. O fiyatlara piyasada tutunamayacaklarını geç anladı çekikler :) 24 dolara iş görür.
  4. E

Yardım İmei kapanmak üzere ?

Yok direkt size demedim aslinda genel yazdim :) Sebeke giderse imei tamiri olmaz ya da bl kilidi acilmaz yandi bitti kül oldu algisi var piyasada genel olarak.
  5. E

Yardım İmei kapanmak üzere ?

Kilit kapaliyken sebeke gitse bile atilir. İnsanlari bilip bilmeden korkutmayin.
  6. E

Rehber *Yeni Yöntem Eklendi - 15 Ağustos 2020* MIUI VoWiFi-VoLTE Çalıştırma Rehberi(Root Gerektirmez)[Tüm Cihazlar]

Arkadaşlar quick shortcut programında modem config çıkmayanlar nette gezinirken tesadüfen bulduğum modem config apk'sını yükleyip deneyebilirler. Ekten indirebilirsiniz. Apk'yı kurunca quickshortcut uygulamasında modem config gözüküyor ve diğer arkadaşların resimlerde seçtiği modem ayarlarını...
  7. E

Yardım *#*#4636#*#* menüsü

Redmi note 8 pro icin modem config yapmaya gerek yok ki. Vodafone hattimla vowifi kodunu girerek carrier disable yaptiktan sonra vowifiyi kullanabiliyordum.
  8. E

Rehber *Yeni Yöntem Eklendi - 15 Ağustos 2020* MIUI VoWiFi-VoLTE Çalıştırma Rehberi(Root Gerektirmez)[Tüm Cihazlar]

Mi mix 3 burada yazılan yöntemler çalışmıyor. Mix 3 için vowifi'yi aktif edebilen var mı?
  9. E

Haber vergi muafiyeti kaldırıldı

Kesinlik durumunu sadece zammı yapacaklar bilir. Bunun dışında o konuda kimse kesin birşey diyemez.
  10. E

Haber vergi muafiyeti kaldırıldı

Nisan ayı bütçesi 18,3 milyar tl açık verdi. * Yurtdışı alışverişlerinde vergi muafiyeti kaldırıldı. * Pasaporta telefon kayıt ettirme süresi 2 yıldan 3 yıla çıkarıldı. * Son bomba henüz resmi olarak açıklanmadı ama telefon kayıt ücretlerinin 600 küsürden 1.000 tl ye çıkarılacağı söyleniyor.
  11. E

Yardım Mi Mix 3 Orjinal Rom Yükleme

Unlock yapmadan rom yükleyemezsiniz. Verilen süre sonunda unlock yapabilirsiniz.
  12. E

Yardım Mi Mix 3 Orjinal Rom Yükleme

doğru link şu şekilde; http://bigota.d.miui.com/V10.2.1.0.PEEMIXM/perseus_global_images_V10.2.1.0.PEEMIXM_20190118.0000.00_9.0_global_c062a95f75.tgz kaynak; Güncelleme - Mi Mix 3 - MIUI 10 Global Stabil V10.2.1.0
  13. E

Katlanabilir Ekranlı Xiaomi Telefonu Ortaya Çıktı!

Eğer videodaki gibi telefonları seri üretime geçirirler ve fiyatları şuanki xiaomi telefonlar gibi olursa tutar bu iş. Über süper faiş fiyatlarda çıkarırlarsa (hangi marka olursa olsun) tutmaz. Çok net.
  14. E

Soru Mi Mix3 Global Fastboot

Hayır çıkmadı. Bekliyoruz öyle 2 aydır falan ha bugün ha yarın diyerek.
  15. E

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.2.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Darısı mix3'ün başına. Bekliyoruz bakalım ne zaman çıkacak, Ocak'ta bitiyor.
Üst Alt