ejdero kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Redmi Note 6 Pro Sim yeri sorunu

teşekkürler
  2. E

Bende redmi note 5 pro da var.onda dediğiniz gibi.yani küçük yuvası sim 1.ama redmi note 6 proda küçük yuvaya takına 2 olarak görüyor
  3. E

Hard reset attım.Durum yine aynı.Yuvada daha büyük olan,yani sd kart yuvası yeri sim 1,diğer küçük olan yuva ise sim 2 olarak geçiyor.Doğru olanı bu mu.Yoksa tam tersi mi olması gerekiyor
  4. E

Merhaba arkadaşlar.Redmi note 6 pro aldım.Sim kartı Sim 1'e takdığım zaman Sim 2'de görüyor.Sim 2'ye takdığım zaman Sim 1 olarak görüyor.Bu sorunu yaşayan var mı acaba?
  5. E

Yardım Whatsappta gelen medya iletilerinde bildirim sesi çıkmama sorunu

Gerçketen çok makbule geçti.sorun çözülmüş oldu.
  6. E

Hocam deneme yanılma yoluyla yapmadığım kalmadı.Fakat olmadı.Bende uğraşmayacağım artık.
  7. E

Onu da denedim hocam.Kaldırıp yükledim,fakat durum aynı.
  8. E

Hocam.Konuyu açmadan önce forumda çok araştırdım ve bu dediğiniz yöntemi de denedim.ama sonuç yine aynı.Benim için en öncellikli olan sorunum whatsaapta karşı taraf whatsapp üzerinden bana resim yani medya gönderdiğinde bildirim sesi çıkmıyor.Aslında telefona o bildirim düşüyor,bildirim ışığı da...
  9. E

Hocam whatsapp ile ilgili tüm bildirimler açık.Sizdeki menü farklı tabiki.telefondaki ayarlar-uygulama bildirimlerinin içindeki Whatsapp bildirimlerinin hepsi açık.
  10. E

Merhaba Arkadaşlar.miui10'da Whatsappta ve diğer uygulamalarda eğer telefon wifiye bağlıysa,bildirimler gelmiyor.Ancak cihazı uyandırdığımda geliyor.Fakat mobil veride hiçbir sıkıntı yaşamıyorum.Evde internet olarak Turknet kullanıyorum ve herhangi bir aile koruması veya güvenlik aktif değil.Bu...
  11. E

Yardım Kilit ekranında sadece istenen uygulamaların içeriğini gizleme sorunu

ayarlar-bildirimler çubuğu-uygulama bildirimleri bölümünde herhangi bir uygulamaya girdiğimde içeriği gizle diye bir ibare yok hocam.dediğiniz yerde o uygulama ile ilgili sadece kayan bildirimler,kilit ekran bildirimleri var.kilit ekran bildirimini kapatırsanız,kilit ekranına bildirim hiç...
  12. E

Yardım Kilit ekranında sadece istenen uygulamaların içeriğini gizleme sorunu

Merhabalar.Bugün redmi note 5 alarak aranıza katıldım.Kilitli ekranda sadece istediğim uygulamanın içeriğini gizleme özelliğini göremedim.Ayarlar-kilit ekranı ve parola-gelişmiş ayarlardan-kilit ekranı bölümünden tüm bildirimleri göster fakat içerikleri gizle dediğimde gizliyor.fakat tüm...
Üst Alt