Egldrn26 kullanıcısının son içeriği

1. E

İpucu IMEI Silinen ve Silinmeyen Durumlar (Snapdragon İşlemci Kullanan Cihazlar İçin)

Merhaba, Redmi 9T cihazımda efs silindi ve yedeğim yok, cihazımın dokunmatiği de çalışmaz hale geldi. Nasıl bir yol izlemeliyim, hangi romu atmalıyım yardım eder misiniz?
  2. E

Yardım Dokunmatik ekran çalışmıyor.

Hayır denemedim, onu da indirip deneyeceğim ama aklıma takılan, cihazın efs lerini silme ihtimalim. Bu durumda ne yapabilirim yedek yok elimde 🤔 1648630079 Hayır denemedim, onu da indirip deneyeceğim ama aklıma takılan, cihazın efs lerini silme ihtimalim. Bu durumda ne yapabilirim yedek yok...
  3. E

Yardım Dokunmatik ekran çalışmıyor.

Merhaba arkadaşlar. Cihazım Redmi 9T. ENG rom yüklediğimde dokunmatiği kullanabiliyorum ancak miui 12 sürümlerini mi flash tool ile yüklediğimde dokunmatiğimi kullanamıyorum. ENG rom içinde ki persist.img dahil tüm romların persistlerini flashladım ancak yinede kullanamıyorum. Destek olabilecek...
  4. E

Yardım Redmi 9T İmei Repair Sonrası Yardım Lütfen

Merhaba arkadaşlar, aranızda yeniyim ve sizlerden çok şey öğreniyorum. Ama aksilikler peşimi bırakmıyor ne yazık ki. Redmi 9T cihazımı imei repair işlemi için; Bootloader kilidim açık, MiFlash Tool ile ENG rom yükledim. Sizlerin paylaştığı adb kodları ile diğer işlemleri uyguladım. Ancak Maui...
Üst Alt