Yardım Redmi 9T İmei Repair Sonrası Yardım Lütfen

Egldrn26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Engin
Cihazım
Poco X3
Konular
2
Merhaba arkadaşlar, aranızda yeniyim ve sizlerden çok şey öğreniyorum. Ama aksilikler peşimi bırakmıyor ne yazık ki. Redmi 9T cihazımı imei repair işlemi için;
Bootloader kilidim açık, MiFlash Tool ile ENG rom yükledim.
Sizlerin paylaştığı adb kodları ile diğer işlemleri uyguladım.
Ancak Maui Meta uygulamasıyla ne yaptıysam imei kurtaramadım. Programda devamlı >Boot sekmesinde takılı kaldım. Aygıt yöneticimi kontrol ettiğimde Sürücülerle ilgili problem olduğunu farkettim. USB hata ayıklama moduna aldığımda RmNet ve Com11 isimlerinde driverlarımın yüklenemediğini söylüyor. PC'ye kurduğum onlarca driver ne yaptıysam telefonu görmesini sağlamadı. ENG romdan, normal roma döndürmeye çalıştığımda da flash_all.bat hatası aldım. İşin içinden çıkamayarak telefoncuya verdim. Bir şekilde miui 12 rom yüklemiş ancak bu seferde dokunmatiğim çalışmıyor ve telefon kapalı kalmıyor, sürekli kapanıp açılıyor. Ayrıca imei kurtarma işlemini yapamadığını, olmadığını söyleyerek bana iade etti.

*Uygulamalarda yaşadığım sorunları nasıl aşabilirim ve USB hata ayıklama modunda ki driver sorunumu nasıl çözebilirim?
*Dokunmatiğimi nasıl kurtarabilirim?

Biliyorum, bir çok şey forumda var ama yaklaşık 20 saattir gözüme uyku girmedi ve artık durma noktasına geldim. Bu yüzden destek istiyorum. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Üst Alt