efe.caglayn kullanıcısının son içeriği

1. efe.caglayn

Yardım Mi Band 7 Emoji Hatası

İyi forumlar herkese. Arkadaşlar mi band 7 aldım ama emojileri göstermiyor. İphone 13 kullanıyorum. Bir çözümü var mıdır?
  2. efe.caglayn

Yardım Mi watc Emoji Hatası

Arkadaşlar Merhaba Bir hafta önce Mi Watc ColorS 0C2B aldım. Kendim İos kullanıcısıyım ama gelen mesajlarda emoji göstermiyor. Bu benim ios kullanmamdan kaynaklı mı yoksa bu şuan genel bir hata mı?
  3. efe.caglayn

Tema Alone Wolf Tema (Markette Yayında)

Tema mağazası linkine tıkladığım da ağa bağlanılamıyor diyor
  4. efe.caglayn

MIUI 11 MİUİ11 Çin Kapalı Beta Romları

Mi 8 pro yok mu?
  5. efe.caglayn

Rom [Android 10] Mi 8 EE - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 ve v11.0.3.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Yardımınız için teşekkürler. Peki hangi romu kurmalıyım sizce?
  6. efe.caglayn

Rom [Android 10] Mi 8 EE - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 ve v11.0.3.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Arkadaşlar Merhaba, Xiaomi mi 8 pro cihazıma Mi 8 EE Xiaomi.eu MIUI 10 v9.8.15 rom mu kurmalıyım yoksa v10.3.4.0 Kararlı Romu mu? Ben bu iki romun arasında ki farkı bir türlü anlayamadım o kadar video izlememe rağmen. Hangisi stabil hangisi iyi görselli. Ya da hangisi kurmam gerek...
  7. efe.caglayn

Uygulama [RN7-Lavender] Google Kamera 6.3.017 V9 [ TÜRKÇE ] [ GÜNCEL-SON SÜRÜM ]

Mi 8 pro'ya yükledim ama uygalamaya tıklıyorum girer gibi yapıp atıyor. Açılmıyor
  8. efe.caglayn

Soru Google Play Yeni Sürüme Nasıl Geçeriz?

Hocam yardımın için teşekkürler. Play store son sürümdedir diyor. Ama aynı değişen birşey yok
  9. efe.caglayn

Soru Google Play Yeni Sürüme Nasıl Geçeriz?

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar. Dün akşam iki arkadaşıma Redmi Note 7 aldım. Birinim Play storu yeni görünüm diğerinin ki eski yeşil olan görünüm. Yeni görünüm çok hoşuma gitti ama yükleyemedim. Mi 8 pro için yeni görünümü nasıl yükleriz. Yeni görünüm dediğim bu resimdeki gibi. Şimdiden...
  10. efe.caglayn

Çözüldü Şarj olurken ekran açık kalma sorunu..

Evet sorunum çözüldü. Çok teşekkürler 1561381318 Çok teşekkürler hocam yardımın için..
  11. efe.caglayn

Çözüldü Şarj olurken ekran açık kalma sorunu..

Arkadaşlar Merhaba. Kullanmakta olduğum Xiaomi Mi8 Pro modeli telefonum şarj olurken ekran ışığı yanık kalıyor. Ne kadar aradıysam kapatmayı bulamadım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. İyi forumlar dilerim..happy~~
  12. efe.caglayn

Rom Mi 8 PRO Global Kararlı Miui v10.3.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Bende güncelleme paketini seçeceğim yer yok resmini atıyorum
Üst Alt