edro1234 kullanıcısının son içeriği

1. E

MIUI 12.5 POCO X3 Pro – EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.1.0.RJUEUXM [Android 11] İndirme Bağlantıları

Yükledim ama herşey Google yine. Berbat bıktım ya bukadar ne Google bağlılığı bu. Google da Kurtulana kadar başka eu beta yüklü redmi note7 ye dönüyorum
  2. E

Soru poco x3 pro kilit açma

poco x3 pro bootloader kilidini açamıyorum. mi unlock fasboot modundayken telefonu görmüyor. bilen varsa lüfen cevaplasın
  3. E

MIUI 12 Redmi note 7 eu Beta

Redmi note 8 pro dan redmi note 7 ye geri döndüm eu Beta 20.9.3 yükledim çok memnunum tavsiye ederim
  4. E

Yardım Cihazım Suya Düştü

hemen pirince sok 3 gün
  5. E

Yardım Mi 6 MIUI 11 yapma

Kararlı miui 11 indir güncelleyici üzerinden yükle 20 dakikada işlem tamam yedek almayı unutma
  6. E

Haber Miui 11 geliyor

Xiaomi telefonlar değişiyor, MIUI 11 sürümü geliyor!
  7. E

Soru Mi 6 beta güncelleme

Mi 6 beta güncelleme gelen varmı 2 haftadır gelmiyor bu hafta gelecek mi
  8. E

Soru MIUI 11 takvimi

MIUI 11 ne zaman gelecek arkadaşlar 2. Çeyrek deniyordu sonunu mu bekliyoruz çeyreğin
  9. E

Soru Mi6 9.4.11 global Beta

son çare az daha bekleyip yüklerim
  10. E

Soru Mi6 9.4.11 global Beta

Bu güncellemede karanlık mod ya da yüz kilidi hala yok neden hala gelmiyor acaba
  11. E

Yardım Uygulamaları yüz kilidiyle açma yardım

Mi 6 da hiçbir değişiklik yok birşey farkedeb var mı. Karanlık mod hala yok.yüz kilidi yok bilen varsa yardım bekliyorum
  12. E

Haber MIUI 9.2.21 Güncellemesi ile Şeffaf Duvar Kağıdı Özelliği Geliyor

Ben de yükledim fakat yapamıyorum yardımcı olamaz mısınız acaba 1550854479 Telefon mi 6 son güncellemeyi de yaptım aynı güncelleme de bulamadım
  13. E

Yardım miu10 9.2.15

Dediğin yerde yok kardeş mi 6 dan baktım
  14. E

Yardım Fotoğrafların silinmesi

Evet bende aynısını yaşadım maalesef çok ilginçti
Üst Alt