edmin kullanıcısının son içeriği

1. edmin

Alış Çocuk için akıllı saat önerisi olan

https://www.hepsiburada.com/smartbell-q5292020-sim-kartli-akilli-cocuk-saati-p-HBV00001421K1?magaza=Smartbell&url_src=and-product-detail 1637528967 https://www.hepsiburada.com/smartbell-q5292020-sim-kartli-akilli-cocuk-saati-p-HBV00001421K1?magaza=Smartbell&url_src=and-product-detail
  2. edmin

Satış OneDrive 5 TB + Office 365 - Canva PRO

Yardımcı olursanız sevinirim
  3. edmin

Yardım MIUI 12.5.1 play store sorunu

12.1 ve 12.5 2021 yılı güncellemeleri Xiaomi tarafından kısıtlamalar konularak yayınlanmış hemen hemen tüm modellerde Google sorunları imei silinme şebeke gibi birçok sorunlara yol açıyor şahsi fikrim yeni güncellemeleri yüklemeyin yada arkadaşların dediği gibi eu rom yükleyin
  4. edmin

Recovery Redmi Note 9 4G / Redmi 9T / Redmi 9 Power [ Lime ] [ Twrp 3.5 ]

fastboot devices fastboot flash recovery twrp-3.5.A10-lime-geoanto555.img bu işlemden sonra aşağıdaki komutu vermeden biraz uzun bir süre ses kısma ve power tuşlarına basılı tutarak recovery ekranına girebilirsiniz. fastboot reboot recovery Komutla recovery e girmeye çalışınca orjinal recovery...
  5. edmin

Yardım Oturum Açılamadı!

https://youtube.com/shorts/45ZQXU-40GU?feature=share Bu videoları izleyerek çözümünüze ulaşabilirsiniz
  6. edmin

Recovery Redmi Note 9 4G / Redmi 9T / Redmi 9 Power [ Lime ] [ Twrp 3.5 ]

Yazılanları adım adım yapmama rağmen redmi 9t lime cihaza twrp yüklendi diyor ama olmuyor. Zaten bu komutlar hata veriyor - fastboot devices (tamam) - fastboot flash recovery twrp-3.5.A10-lime-geoanto555.img (flash komutu eklemeden hata veriyor) - fastboot reboot recovery (bu komutu yemiyor)...
  7. edmin

Yardım redmi note 9 brick oldu. siyah ekran

Mtk bypass tool rev4 çalıştır telefonunu tak gelip giden com port sabitleşecek daha sonra flash tool ile rom yüklemeyi dene
  8. edmin

Özeline bakarmısın
  9. edmin

Bypass yapıp mtk driver aktifmi diye aygıt yöneticisinden kontrol et com port vermişmi bak
  10. edmin

Mi flash tool ile global rom yükleyin 12.0.4 düzelecektir
  11. edmin

Soru Mi 10T veya pro

O zaman siz girip test yapabilir misiniz masanın üzerine koyun birini arayın ve parmağınızı sensörün üzerine götürün ekran kararacakmı bakın eğer kararmazsa aynı işlemleri telefonu dik pozisyonda tekrar deneyin eğer çalışırsa sensör problemlidir.
  12. edmin

Soru Mi 10T veya pro

Yıllarca mi6 kullandım hiçbir sıkıntı yaşamadan. Mi note 10 lite beni xiaomi den soğuttu bir daha Xiaomi almam.
  13. edmin

Soru Mi 10T veya pro

Selamlar yorumunuzu okudum sensör sorunu yüzünden mi note 10 lite telefonumu mi 10t yada pro ile değiştirmeyi planlıyordum bunlarda da sensör problemi mi var yardımcı olursanız sevinirim
  14. edmin

MIUI 12 Mi Note 10 Lite - Türkiye Kararlı Rom V12.1.1.0.RFNTRXM İndirme Bağlantıları

Geçtik ama bir sürü sorun oluştu. Sanki telefon uygulaması doğru düzgün çalışıyormuş gibi (sensör sorunu) şimdi de birisi ile görüştükten sonra sanki ekran ışığı kısılmış gibi kalıyor görüşmeyi kapattıktan sonra. Ekran kapatıp açınca yada ekran ışığını kısıp tekrar açınca düzeliyor. Bir de ekran...
  15. edmin

Yardım Mi Note 10 Lite eksik özellikleri

Acr phone uygulaması yükle ayarlarını yap sensör sorunun büyük bir bölümü çözülecek ara sıra yapabilir ve arama kaydetme özelliği gayet iyi çalışıyor.
Üst Alt