dundar kullanıcısının son içeriği

1. dundar

Yardım LeEco Max 2 Sarj Sorunu

Ben daha önce Huawei mate 7 kullanıyordum. Bataryası 4000 mAh di. Bu 3000 mAh. Şarj olarak günü çıkarıyorum ama Huawei arıyorum şarj konusunda. Diğer özellikleri olarak kamera internet hızı çok iyi donma veya ısınma yaşamadım şimdiye kadar. Ben memnunum 4 -32 modeli bu arada. 6- 64 daha iyidir...
  2. dundar

tesekkur ederım ılgınız ıcın. bıraz yabancı form sıtelerını karıstırdım aynı sorunu yasayan arkadasklar vardı. genellıkle usb kablosunda sıkıntı yasamıslar. orjınal olmayan usb kablosu suan sorunumu cozdu. sorun sadece bu olur ıns. hayırlı formlar....
  3. dundar

ustam ayni yazdiginiz sikinti suan bende de oldu. cozum buldunuz mu paylasirsaniz sevinirim.
  4. dundar

Le Max 2 rom yükleme yardımı!!!!!!!!

İlginiz için teşekkür ederim. Le TV eco lemax 2 820 tam modeli. sadece yeni stabil çalışan rom yukleyebilmek için yardımcı olabilecek birileri çıkar diye yardım istiyorum. Güncellemeleri alıyorum ama hafızayı sıliyor güncelleme yaparken.
  5. dundar

Ustam her yere yazmadim. İlgili olabilecegini düşündüğüm iki yere yazdım. Ceza olarak formdan uyeligimi silebilirsiniz. Yardımlarınız için teşekkür ederim. Hayırlı formlar
  6. dundar

İyi günler arkadaşlar. Ankarada Le MaX 2 rom yükleyebilecek arkdaşlar veya bu konuda yardım edecek arkadaşlar var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim....
  7. dundar

Rom [Port] [Miui 7] [7.4.10] [Kararlı] For Discovery Elite

murat 19 ustam le max 2 var bende rom atmada yardımcı olabılırısınız.. ben anlamıyorum bu ıslerden..
  8. dundar

Yardım leeco max2 x820 yardım acil

le max 2 ıcın ankarada yardımcı olabılecek bırı varmı arkadaslar... guncelleme yada rom yuklemede ozellıkle....
  9. dundar

Satıldı Mi 5 - 3 aylık kutulu faturalı

le max 2 ıle takas dusunurmusunuz
  10. dundar

Yardım LETTV Lemax 2 X820

arkadasla le max 2 ıcın ankarada yardımcı olabılecek bırılerı varmı... guncelleme yapabılecek ve bırkac sorum olacak.. numaram xxxxxxxxxx ulasırsa sevınırım... YÖNETİM NOTU : Forumumuzda telefon numarası vb. kişisel bilgilerin herkese açık alanlarda paylaşımı yasaktır.
Üst Alt