Yardım LeEco Max 2 Sarj Sorunu

cereze

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Caner
Cihazım
LeEco max 2
Konular
1
arkadaşlar merhaba LeEco max 2 yaklaşık 2 aydır sorunsuz kullanıyordum ve cihazım da şarj sorunu ortaya çıktı. Şarj cihazını telefona taktığımda 2-3 sn şarj oluyor daha sonra duruyor. Bazen şarj oluyor fakat 10 dk da %1 falan yükseliyor. Sorunun yazılımsal mı donanımsal mı olup olmadığını anlamadım telefonda usb type-c girişi var. Kulaklığı taktığımda müzik dinleyebiliyorum herhangi bir sorun olmuyor fakat şarj a taktığımda şarj olmuyor. Telefonu aldığımdan beri hiç rom yüklemedim içindeki rom u kullanıyorum sorun yaratmadığı için değiştirmedim. Rom kaynaklı değilse çine geri göndermem gerekecek buda çok meşakatli bir iş olcak. Ayrıca başka kablolar şarjlar ile bir çok deneme yaptım değişiklik olmadı. bilgisi ve önerileri olan olur diye sizden yardım rica ediyorum. Teşekkür ederim.

Not : Bu tarz sorunla karşılaşan birinin videosunu gördüm onuda paylaşmak istedim.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

dundar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
dundar
Cihazım
le max 2
Konular
1
ustam ayni yazdiginiz sikinti suan bende de oldu. cozum buldunuz mu paylasirsaniz sevinirim.

f.oksuz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
LeMax2 6/128
Konular
15
benzer sorun samsung marka telefonumda başıma gelmişti. sürekli kullandığım şarj cihazı ve kablosundan şarj olmamaya başladı. takınca ya şarj almıyor yada şarj alır gibi yapıp dolmuyordu. sorunu farklı şarj cihazı kullanarak çözdüm. her şarj cihazını kabul etmiyor telefon hatta orjinal samsung şarj cihazından bile şarj almıyordu. elinize geçen her şarj cihazı ve kabloyu deneyim. inşallah bir tanesi ile şarj alır.

dundar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
dundar
Cihazım
le max 2
Konular
1
ustam ayni yazdiginiz sikinti suan bende de oldu. cozum buldunuz mu paylasirsaniz sevinirim.

tesekkur ederım ılgınız ıcın. bıraz yabancı form sıtelerını karıstırdım aynı sorunu yasayan arkadasklar vardı. genellıkle usb kablosunda sıkıntı yasamıslar. orjınal olmayan usb kablosu suan sorunumu cozdu. sorun sadece bu olur ıns.
hayırlı formlar....

frenze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Orta
Cihazım
Mi9T
Konular
8
Bu telefon dikkatimi çekti.
dünden beri inceliyorum.
Nasıl memnun musunuz ?
6-64 modelini düşünüyorum.

dundar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
dundar
Cihazım
le max 2
Konular
1
Ben daha önce Huawei mate 7 kullanıyordum. Bataryası 4000 mAh di. Bu 3000 mAh. Şarj olarak günü çıkarıyorum ama Huawei arıyorum şarj konusunda. Diğer özellikleri olarak kamera internet hızı çok iyi donma veya ısınma yaşamadım şimdiye kadar. Ben memnunum 4 -32 modeli bu arada. 6- 64 daha iyidir sanırım xionami yorumlarında kamera çekimlerinin biraz vasat kaldığını biliyorum.

Üst Alt